środa, 17 lipca 2019.
Strona główna > Lato z Kurierem > Propozycja dla młodych. Warsztaty multi kulti

Propozycja dla młodych. Warsztaty multi kulti

Propozycja dla młodych. Warsztaty multi kulti
Data publikacji: 2019-07-12 13:10
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-15 13:56
Wywietleń: 405 402020

Stowarzyszenie Polites w Szczecinie od lat realizuje projekty wolontariatu europejskiego. W tym roku w ramach Programu Europejski Korpus Solidarności w okresie wakacyjnym organizacja gościć będzie dziesięć osób z Francji, Włoch, Portugalii, Hiszpanii i Grecji.

Wolontariusze poprowadzą warsztaty dla młodzieży. Można się zapisywać.

– Zajęcia będą prowadzone w języku angielskim – zapowiadają organizatorzy. – To przestrzeń do rozmów o kulturze, a także do wielu interaktywnych i kreatywnych form spędzania czasu wolnego. Nadal są wolne miejsca, więc zapraszamy serdecznie!

Warsztaty są przeznaczone dla młodych ludzi w wieku 13-16 lat. Odbędą się dwa dwutygodniowe turnusy – pierwszy w okresie 22 lipca – 2 sierpnia, drugi – 12 do 23 sierpnia. Opłata za turnus to 180 zł (w tym poczęstunek, materiały, ubezpieczenie).

Zajęcia odbywają się w siedzibie Stowarzyszenia Polites przy ul. Dworcowej 19/205. Więcej informacji – na stronie www.polites.org.pl i na Facebooku.

(gan)

Fot. Polites

Komentarze

I jak...
Jeden z 2-gim tu nie Mieszko, to na Sile i do Polski niech sie Nie Pcho - jak to zrobili nie tak dawno naplywajac i dobijajac sie na Sile... do tych 5-ciu powyzszych Krajow !!!!! Gdyz Afryka jako Kontynent jest kilka razy Wieksza od malej EU-ropy i juz chocby tamten teren... powinien im wystarczyc !! A do nauczania czy poucznia... Nas Polakow... mamy juz u Siebie wystarczjaco duzo - Duzo Madrzejszych !!
2019-07-15 13:40:21
a PO co... ?
I w Szczecinie "kulawy islamsko-angielski" do jeszcze wiekszego Nieszczescia... ma byc Polskiej mlodziezy po-trzebny ?? A wiec: Rodzice i Opiekunowie "przebudzcie sie" i nie dajcie sie nabrac !!
2019-07-15 13:15:00
A co sie kryje za slowem Polites ?
Czyzby "Polityczny test"...? A tych 10-ciu naplywowych z Morza Srodziemnego... otrzymalo obecnie Wizy wjazdowe do Polski czy dopiero juz na miescu w Szczecinie wystapia do Polskiego Urzedu Emigracyjnego o "Azyl" ??
2019-07-13 23:12:05
Mieszko
Bardzo fajna propozycja. W naukę języka angielskiego trzeba inwestować. Interesujące są zajęcia z wolontariuszami Polites.
2019-07-13 17:12:59
no
Już nie raz pokazali, że są multikulti, co w Polsce jest niedopuszczalne. Nikt o zdrowych zmysłach nie chce przecież w takim czymś uczestniczyć, ze względu na jednoznaczne, pejoratywne skojarzenie.
2019-07-12 14:35:58
ala
Multi kulti niestety źle mi się kojarzy i nie puściłabym dziecka na cos takiego. Wlałabym, żebyście napisali warsztaty europejskie a nie żadne multi kulti. Przecież to jest w ramach Programu Europejski Korpus Solidarności, no chyba, że udział wezmą w nich napływowi mieszkańcy, czyli o tej kompletnie innej orientacji.
2019-07-12 13:40:15