W trudnych warunkach, ale było warto! Puchar Wójta Gminy Rewal

Data publikacji: 26 lipca 2023 r. 17:42
Ostatnia aktualizacja: 26 lipca 2023 r. 19:42
Aktualni mistrzowie gminy rewal i zdobywcy Pucharu Wójta

W trudnych warunkach atmosferycznych, przy silnym wietrze oraz okresowych opadach odbyła się w sobotę w Trzęsaczu 32. edycja turnieju siatkówki plażowej o Puchar Wójta Gminy Rewal.

W turnieju wystąpiło 12 drużyn z różnych stron Polski. Po zaciętym finale rozstrzygniętym w tie-breaku wygrała ekipa ze Śląska: Wiktor Borowski – Zabrze i Sebastian Paluszkiewicz – Mysłowice. Zwycięzcy oraz pokonani otrzymali wspaniałe puchary oraz rzeczowe upominki ufundowane przez Gminę Rewal, które wręczył organizator imprez plażowych (to już jego 33. sezon) – Wiesław Wiatrowski z Wrocławia. Tytułu nie obronili zdobywcy pucharu z zeszłego roku (zajęli 4. miejsce).

Niedzielny turniej tenisa plażowego Ziaja Beach wygrali krotoszynianie – Grzegorz Wiertlewski, Artur Basiński, pokonując w finale też ekipę z Krotoszyna Waldemara Wursta i Dawida Wiertlewskiego.