środa, 20 czerwca 2018.
Strona główna > Nauka > Dni Biznesu w Szczecinie

Dni Biznesu w Szczecinie

Dni Biznesu w Szczecinie
Data publikacji: 2017-09-12 21:27
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-23 18:52
Wywietleń: 1361 291961

Dni Biznesu zorganizuje w środę i czwartek (13 i 14 września) Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie. W kampusie przy ul. Żołnierskiej 53 będzie można wziąć udział w bezpłatnych wykładach i warsztatach, spotkać się z praktykami i trenerami biznesu, wykładowcami oraz absolwentami studiów MBA.

W programie Dni Biznesu są tematy motywacji w rozwoju, employer brandingu, zastosowanie zwinnych projektów w zarządzaniu oraz skuteczne wykorzystanie social media i strony www w marketingu. Prowadzącymi będą m.in. przedstawiciele LSJ HR Group, PMI Poland Chapter, Płodni.com – partnerów studiów podyplomowych w ZPSB, a także rektor ZPSB prof. Aneta Zelek. Chętni będą mogli zrobić testy słuchacza MBA.

– Pomysł na takie wydarzenie narodził się w 2016 r. m.in. w związku z coraz większym zainteresowaniem studiami Executive MBA, jakie obserwujemy u nas. To sygnał, że coraz więcej osób poważnie myśli o rozwoju swojej kariery. Trend Lifelong Learning, uczenia się przez całe życie, nie jest już tylko ideą, ale staje się znakiem naszych czasów. Dowodem na to są liczni absolwenci naszych studiów podyplomowych. W sumie to już ponad 3500 osób, w tym 400 absolwentów MBA, którzy często po skończeniu jednego kierunku, wracają do nas i wybierają kolejne studia – mówi dr Justyna Osuch, szefowa Centrum Rozwoju Biznesu ZPSB.

Uczelnia przygotowała spotkania z ciekawymi ekspertami. Operatorzy zachodniopomorskich środków na dofinansowanie szkoleń, studiów podyplomowych czy studiów Executive MBA, opowiedzą, jak złożyć wniosek o dofinansowanie, jak je uzyskać i szukać dofinansowanych ofert szkoleniowych.

Udział w DB jest bezpłatny, lecz wymaga rejestracji online. Więcej informacji na stronie www.zpsb.pl.

(el)

Fot. ZPSB 

Komentarze

Kuba Leszczyński
Na rynku pojawia się coraz więcej programów executive MBA. Uczelnie organizują specjalne spotkania, dni otwarte itp. dla osób, które myślą o podjęciu takich podyplomowych studiów. Aby pomóc w znalezieniu informacji na temat ciekawych wydarzeń poświęconych edukacji biznesowej, warto skorzystać z naszej bazy. Wszystko w jednym miejscu. Kliknij na ten link: http://www.executivemba.pl/pl-PL/calendar/aktualnosci/kalendarz-mba
2017-09-17 11:07:02
OBSERWATOR
Jak robić biznes to trzeba śledzić losy naszej dumy fabryki wież wiatrowych Biffinger a póżniej ST3. Proponuję na żywym organizmie robić symulację , to jest prawdziwa szkoła biznesu - od euforii i zachwytu do upadku. Lepszego przykładu nie znajdziecie w Polsce.Szczecin jest najlepszym miejscem na taki poligon naukowy i warsztaty. Niech się młodzi uczą.
2017-09-13 07:43:31
byznes
Ciekawe, czy z pierwszymi absolwentami tej uczelni, bo każdy pamięta, w połowie lat 90-tych, cóż to byli za ciekawi ludzie hah.
2017-09-13 06:56:19

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
23
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Strefa kibicowała naszym
Odsłonięcie pomnika Lecha Kaczyńskiego
Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy