niedziela, 22 września 2019.
Strona główna > Nauka > Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych

Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych [GALERIA]

Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych
Data publikacji: 2019-06-11 15:12
Ostatnia aktualizacja: 2019-08-25 18:49
Wywietleń: 1220 396142

Pamiątkowe medale i dyplomy otrzymali we wtorek laureaci konkursów przedmiotowych zachodniopomorskiego kuratora oświaty oraz konkursu "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego" organizowanych w roku szkolnym 2018/2019. Uroczystość, jak co roku, odbyła się w Szkole Podstawowej nr 35 im. Jana Pawła II w Szczecinie.

- Corocznie gościmy laureatów konkursów przedmiotowych z naszego miasta i z województwa. Niełatwo jest zostać laureatem, dlatego wielkie gratulacje. Traktujemy to jako zaszczyt, że najlepsi z najlepszych są dzisiaj z nami - witała laureatów dyrektor SP 35 Iwona Sobczyńska.

Jerzy Sołtysiak, zachodniopomorski wicekurator oświaty, wręczył dyplomy oraz medale laureatom z gimnazjów oraz szkół podstawowych ze Szczecina i powiatów: goleniowskiego, gryfińskiego, polickiego, stargardzkiego, choszczeńskiego, gryfickiego, kamieńskiego, łobeskiego, myśliborskiego, pyrzyckiego oraz Świnoujścia.

- Dla mnie, jako wicekuratora oświaty, taki moment jak ten jest bardzo ważny i istotny - mówił Jerzy Sołtysiak. - Wręczanie nagród i uhonorowanie tych, którzy zasługują na to, aby ich ciężka praca została doceniona, to jest coś niezwykle przyjemnego. Życzę uczniom kolejnych sukcesów w ich dalszej nauce.

Dla laureatów przygotowano także program artystyczny w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej nr 35 im. Jana Pawła II oraz Gimnazjum nr 12 im. Stanisława Lema a także ucznia Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Szczecinie. Nie zabrakło w nim śpiewów oraz tańców.

Nagrodzeni zostali także laureaci konkursu "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego". To olimpiada tematyczna zaadresowana do zafascynowanych historią uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem tych zainteresowanych historią wojskowości. ©℗

(KaNa)

Na zdjęciu głównym: Jerzy Sołtysiak, zachodniopomorski wicekurator oświaty, wręczył laureatom dyplomy oraz medale.

Fot. Ryszard Pakieser

Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych Najlepsi z najlepszych. Laureaci konkursów przedmiotowych

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
21
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Wokalne popisy na pl. Grunwaldzkim

Nekrologi

Sonda

Czy popierasz Marsz Równości?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie