czwartek, 20 czerwca 2019.
Strona główna > Nauka > Nauka programowania za darmo. IAI PHP Camp #3

Nauka programowania za darmo. IAI PHP Camp #3 [FILM]

Nauka programowania za darmo. IAI PHP Camp #3
Data publikacji: 2019-06-13 06:56
Ostatnia aktualizacja: 2019-06-15 01:07
Wywietleń: 1412 396299

Tylko raz w roku pojawia się okazja na bezpłatne zajęcia programowania  podczas IAI PHP CAMP. Nie przegap tego. Zapisy trwają do 14 czerwca.

IAI PHP Camp #3 to bezpłatne, pięciodniowe warsztaty programowania dla osób pełnoletnich. Odbędą się 1-5 lipca br. w Szczecinie. Pod okiem doświadczonych programistów, kształcić się będzie 30 osób. Podstawą kwalifikacji są wyniki quizu, który trzeba rozwiązać na stronie phpcamp.idosell.com.

- Mamy wizję Szczecina, w którym nawet kilkanaście tysięcy osób pracuje w branży IT i tymi zupełnie bezpłatnymi inicjatywami odpłacamy się społeczności, w której sami żyjemy- - mówi Paweł Fornalski, założyciel i prezes IAI SA. - Mając zasoby, inwestujemy bezinteresownie czas i pieniądze w kilkadziesiąt osób po to, aby mogły one wystartować w branży programowania internetowego. Mamy unikalny program nauki, po którym uczestnicy nie dowierzają, że są w stanie robić niesamowite i rzeczywiste zadania, zarabiając pieniądze ze zleceń. Naszym sekretem jest praca na rzeczywistych przykładach, w intensywnym programie, dopracowanym w 2 poprzednich edycjach PHP Camp i kilkunastu wszystkich imprezach tego typu. To wszystko wpływa, że każda kolejna edycja warsztatów cieszy się rekordowym i coraz większym zainteresowaniem. Do tej pory pomogliśmy setkom osób znaleźć pierwszą pracę.

Poprzednie edycje campów cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem osób z całego kraju. Głównym celem zajęć jest uzupełnienie wiedzy o to, jak samodzielnie dalej się rozwijać w programowaniu i przejść z poziomu teoretyka do praktyka. 

Uczestnicy zajęć najpierw się zmierzą pojedynczo z zadaniami, by pod koniec warsztatów w zespołach programować moduły i funkcjonalności, które wykorzystują tysiące sklepów internetowych oraz hoteli w Polsce i na świecie.

- Każdego roku biorę udział w rekrutacji kilkudziesięciu kandydatów na programistę, z przygotowaniem teoretycznym lecz bez umiejętności, jak swoją wiedzę wykorzystać w praktyce. Dzięki IAI PHP Camp każdy, kto zna teoretyczne podstawy programowania w PHP, ma okazję poznać, jak wykorzystać swoją wiedzę w praktyce. Poza czysto technicznymi warsztatami staramy się opowiedzieć, jak wygląda praca programisty oraz jak sobie radzić w pracy zespołowej. Pięciodniowe warsztaty są namiastką prawdziwej pracy, połączonej z edukacją i pozwalają zrobić pierwszy krok, by od teoretyka-amatora pójść w stronę praktyka-zawodowca - mówi Grzegorz Szukalski, dyrektor technologiczny w IAI SA i główny organizator IAI PHP Camp

Zapisy na IAI PHP Camp #3 trwają do 14 czerwca. Można to robić poprzez stronę www.phpcamp.idosell.com, na której trzeba wypełnić ankietę i rozwiązać quiz. Najlepsi uczestnicy zajęć otrzymają możliwość kontynuowania nauki na płatnych trzymiesięcznych stażach.

Trzecia edycja IAI PHP Camp odbędzie się w sali audytoryjnej IAI Emporium biurowca Piastów Office Center w Szczecinie. Warsztaty objęte są mecenatem miasta Szczecin, a partnerami wydarzenia są: Wydział Informatyki ZUT, Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego, Akademicki Szczecin.

IAI SA tworzy usługi przeznaczone do obsługi profesjonalnych sklepów internetowych IdoSell Shop. Drugim produktem spółki jest profesjonalny system rezerwacji noclegów i usług - IdoSell Booking. Zatrudnia na stałe 150 osób.

 

(mag)

Fot. IAI SA

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
23
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Widoki z wielkiego koła

Nekrologi

Sonda

Czy w Szczecinie powinien powstać pomnik Piotra Zaremby – pierwszego prezydenta Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie