sobota, 23 czerwca 2018.
Strona główna > Nauka > Prelekcja i debata o bezpieczeństwie

Prelekcja i debata o bezpieczeństwie

Prelekcja i debata o bezpieczeństwie
Data publikacji: 2018-02-24 08:11
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-25 23:08
Wywietleń: 867 315424

„Czy jesteśmy bezpieczni? Polska w NATO - szanse, zagrożenia i wyzwania” - taki nosi tytuł prelekcja prof. Krzysztofa Kowalczyka, którą wygłosi w sobotę o g. 16 w sali parafialnej w Parafii Najświętszego Odkupiciela w Szczecinie przy ul. Ks. Popiełuszki 10a. Z kolei we wtorek o g. 18 w siedzibie Oddziału Szczecińskiego Katolickiego Stowarzyszenia Civitas Christiana przy ul. Kaszubskiej 20/3 rozpocznie się debata "Jak bronić Polskę", w której wezmą udział mecenas Michał Lizak, Wojciech Woźniak, prezes Fundacji Polskich Wartości oraz przedstawiciel szczecińskiego oddziału Instytutu Pamięci Narodowej. Moderatorem będzie Paweł Majewicz, dyrektor szczecińskiego oddziału Civitas Christiana. Na oba wydarzenia zaprasza Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej.

(as)

 

Komentarze

Pikuś
Konstytucja jest ważniejsza od konkordatu pisowski nieuku. I nie pomogą tutaj żadne maniakalne aberracje twojego zwichrowanego umysłu. Tym nie poprawisz swojego nieudanego życia. Jesteś modelowym przykładem pisowskiego prymitywizmu.
2018-02-25 22:58:02
do @ Pikusia
- przyPO_mnij sobie luju z czyjej to przyczyny i kto PO_dpisał tzw. konkordat.. Szczylu ty już masz demencję... Przyczyną o tym co wyPiS-ujesz jest podpisanie konkordatu przez "Olka", ten fakt sprawił (jeden PO_d_PiS) iż na wieki lewactwo będzie skomleć tak jak ty. Nie PO_trafisz odróżnić przyczyny od skutku.
2018-02-25 10:15:35
Pikuś
Parafia niech się zajmie duszpasterstwem, a nie polityczną indoktrynacją. W Polsce jest konstytucyjny rozdział Kościoła od państwa, a takie przykościelne spędy jawnie łamią konstyrucję i nikt nie reaguje, tak jakby ta aberracja była normalna. Ponadto archiwista z partyjnego, pisowskiego nadania, zajmujący się Kościołem, nagle staje się specjalistą od NATO. Jakie to nachalne i prymitywne.
2018-02-24 22:43:15
321
Jak komus nie pasuje bycie w Nato,w Ue, dobrobyt,kapitalizm,wolnosc i demokracja moze sie ewekuowac na wschod do Rosji ....tam takich "problemow" nie ma ,pozatym kosciol powinien byc apolityczny jak widac nie jest i kiedy rachunek za to przyjdzie i to bardzo wysoki.
2018-02-24 09:28:46

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
16
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Strefa kibicowała naszym
Odsłonięcie pomnika Lecha Kaczyńskiego
Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy