Futsal. Szczecinianie bez argumentów

Data publikacji: 08 kwietnia 2024 r. 19:12
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2024 r. 15:39
Futsal Szczecin nie sprostał liderowi tabeli

W niedzielnym meczu I ligi mężczyzn gracze Futsalu Szczecin zmierzyli się w Chojnicach z liderem rozgrywek  zespołem Red Devils Chojnice i wysoko przegrali ten pojedynek.

I liga futsalu gr. północna: RED DEVILS Chojnice - FUTSAL Szczecin 8:1 (2:1);

Futsal Szczecin: Rudziński - Kubicki, Rybickij, Krutin, Sobinek, Bakiszau, Pankratij, Romanenko, Gepert

Od początku rywalizacji inicjatywę posiadali gospodarze i dążyli do zdobycia bramki. W 12. minucie przyjezdnych uratował jeszcze słupek, ale minutę później chojniczanie już prowadzili. W 15. minucie było 2:0, ale przed przerwą gola kontaktowego strzałem z dystansu zdobył Dmytro Rybickij.

Po zmianie stron nadal dominowali Devilsi, lecz długo nie mogli pokonać Przemysława Rudzińskiego. Po 30. minutach goście nadal byli w grze, lecz po kontrataku stracili gola numer trzy i mecz wymknął im się spod kontroli. Dobra akcja miejscowych, a później dwa indywidualnie błędy graczy Futsalu doprowadziły do tego, że mecz się w zasadzie skończył. W ciągu trzech minut ekipa ze Szczecina straciiła cztery bramki i przegrywała 1:6. Końcówka meczu to pełna kontrola drużyny prowadzącej, która dorzuciła jeszcze dwie trafienia, natomiast Futsal próbował zmniejszyć rozmiary porażki, lecz różnica klas pomiędzy zespołami była aż nadto widoczna.

Po tym spotkaniu szczecińscy futsaliści pozostali na 4. miejscu w tabeli. ©℗ (PR)