Niedziela, 05 maja 2024 r.

Koszykówka. Spójnia wygrała po dogrywce

Data publikacji: 09 grudnia 2017 r. 21:25
Ostatnia aktualizacja: 09 grudnia 2017 r. 21:25

SKK Siedlce - Spójnia Stargard  93:96 (25:15, 30:19, 17:22, 12:29, dogrywka 8:11)

Spójnia: Bręk 18, Dymała 15, Fraś 13, Pabian 12, Pytyś 11, Czujkowski 9, Szymański 8, Koziorowicz 5, Raczyński 5

Koszykarze SKK byli bliscy przerwania zwycięskiej passy Spójni. Na początku III kwarty prowadzili z niepokonanym w tym sezonie liderem 22 punktami, a jeszcze 4 minuty przed końcem meczu przewaga ta wynosiła 14 oczek.

Zryw Spójni w ostatnich minutach decydującej kwarty, celne rzuty Bręka i indywidualne akcje Pabiana i Dymały doprowadziły do dogrywki. W doliczonym czasie gry Spójnia objęła prowadzenie, którego nie oddała do końca.

Tym samym podopieczni trenera Koziorowicza odnieśli 14 ligowe zwycięstwo, ale był to bez wątpienia najtrudniejszy mecz sezonu. (woj)