Sobota, 27 kwietnia 2024 r.

Piłka nożna. Asysta Wędrychowskiego w reprezentacji

Data publikacji: 11 września 2018 r. 13:19
Ostatnia aktualizacja: 11 września 2018 r. 13:19

Reprezentacja Polski U-17 (rocznik 2002) przegrała 3:4 (2:2) z Portugalią w meczu o trzecie miejsce w Turnieju o Puchar Syrenki. W wyjściowym składzie grało dwóch piłkarzy Pogoni Szczecin: Marcel Wędrychowski i Kacper Kozłowski. Ten pierwszy przy jednym z goli zaliczył asystę. Obaj grali tylko przez jedną połowę meczu.

Dla tego drugiego to był ósmy mecz w ciągu 38 ostatnich dni, w reprezentacji starszego rocznika wystąpił po raz pierwszy i w ciągu czterech dni zagrał w aż trzech meczach w wyjściowym składzie przebywając na boisku łącznie 224 minuty. Kozłowski ma dopiero 14 lat i oby tak duża dawka spotkań nie okazała się zabójcza dla jego organizmu.

W meczu z Portugalią zagrał jeszcze trzeci piłkarz Pogoni Dawid Rezaeian, który wszedł na boisko w 66 minucie meczu za Jakuba Iskrę – byłego gracza Pogoni, który latem tego roku trafił do włoskiego SPAL Ferrara. (par)