Środa, 17 kwietnia 2024 r.

Piłka nożna. Gol Dwaliego, występ Deleva

Data publikacji: 13 listopada 2017 r. 17:17
Ostatnia aktualizacja: 13 listopada 2017 r. 20:09

Obrońca Pogoni Szczecin Lasza Dwali zagrał i zdobył gola w reprezentacji Gruzji w zremisowanym 2:2 (1:1) meczu towarzyskim z Białorusią. 22-letni defensor wszedł na boisko po przerwie, a gola zdobył w 50 minucie wyprowadzając swój zespół na prowadzenie 2:1.

Dla Dwaliego był to szósty występ w reprezentacji swojego kraju, ale pierwszy od 3 czerwca 2016 roku, w którym wystąpił razem z innym byłym piłkarzem Pogoni Vladimirem Dvalishvilim. Obrońca Pogoni był powołany do reprezentacji już podczas poprzedniej przerwy w ligowych rozgrywkach, ale wtedy nie zagrał nawet minuty.

Drugi z piłkarzy Pogoni Spas Delev zagrał przez 75 minut w reprezentacji Bułgarii w rozegranym w Portugalii wygranym 1:0 (0:0) towarzyskim meczu z Arabią Saudyjską. Został zmieniony przez Aleksandyra Tonewa - w przeszłości gracza Lecha Poznań. (par)