niedziela, 27 maja 2018.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Gol Turskiego w reprezentacji

Piłka nożna. Gol Turskiego w reprezentacji

Piłka nożna. Gol Turskiego w reprezentacji
Data publikacji: 2018-05-15 16:52
Wywietleń: 787 327690

Reprezentacja Polski do lat 15 (rocznik 2003) prowadzona przez Marcina Dornę zremisowała 2:2 (1:1) w pierwszym meczu z dwóch zaplanowanych towarzyskich spotkań z reprezentacją Estonii. Kolejne spotkanie zostanie rozegrane w czwartek o godz. 15:00.

Jednego z goli zdobył napastnik Pogoni Szczecin Hubert Turski, który trafił do bramki przeciwnika strzałem z rzutu karnego. W wyjściowym składzie prócz Turskiego zagrało jeszcze dwóch innych młodych portowców: Mateusz Łęgowski i Kacper Kozłowski. Turski grał do 55 minuty, dwaj pozostali rozegrali całe spotkanie.

W podstawowej jedenastce wystąpili jeszcze: Ariel Mosór i Aleksander Buksa. Ten pierwszy jest synem Piotra – byłego piłkarza Pogoni, natomiast ten drugi jest bratem Adama, obecnie zawodnika szczecińskiego klubu. (par)

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
18
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Za nami 4. Ekobieg
Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”