Piłka nożna. Gole Grosickiego i Krychowiaka

Data publikacji: 03 sierpnia 2019 r. 20:01
Ostatnia aktualizacja: 04 sierpnia 2019 r. 14:28

Reprezentacyjni pomocnicy wyszkoleni w szczecińskich klubach zdobyli w sobotę gole dla swoich klubowych drużyn w Anglii i Rosji. Na listę strzelców wpisał się wychowanek Pogoni Szczecin Kamil Grosicki i były gracz Stali Szczecin Grzegorz Krychowiak.

Grosicki strzelił gola dla Hull w przegranym 1:2 (1:0) meczu 1. kolejki angielskiej Championship ze Swansea. 31-letniego pomocnika w 69. minucie zmienił Josh Bowler. Wychowanek Pogoni trafił do bramki przeciwnika już w 3 minucie meczu, ale w efekcie jego gol nie dał drużynie nawet punktu.

29-letni Grzegorz Krychowiak strzelił gola dla Łokomotiwu Moskwa w wygranym 2:1 (1:0) meczu 4. kolejki rosyjskiej ekstraklasy z Kryljami Sowietow Samara. Dla Polaka, który rozegrał cały mecz, była to pierwsza ligowa bramka w tym sezonie. Przy pierwszym golu dla gości asystował Maciej Rybus, który również zagrał całe spotkanie.