środa, 20 czerwca 2018.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Grobelny z kontraktem

Piłka nożna. Grobelny z kontraktem

Piłka nożna. Grobelny z kontraktem
Data publikacji: 2018-03-13 09:53
Wywietleń: 1007 318038

Reprezentant Polski do lat 17 Jędrzej Grobelny podpisał swój pierwszy profesjonalny kontrakt. Perspektywiczny bramkarz związał się z Pogonią Szczecin dwuletnią umową.

Wychowanek Warty Poznań trafił do Szczecina na początku obecnego sezonu. Rozwój w grupach młodzieżowych Pogoni sprawił, że szybko stał się jednym z wyróżniających zawodników Centralnej Ligi Juniorów U17, zaliczył debiut w zespole juniorów starszych oraz trafił do reprezentacji Polski do lat 17.

To ogromna radość, że moja postawa podczas meczów i treningów została doceniona. Osiem miesięcy spędzonych w Pogoni pomogło mi się rozwinąć i cieszę się, że będę mógł w Szczecinie kontynuować swoją piłkarską przygodę – mówi Jędrzej Grobelny.

W porozumienia z zawodnikiem zadowolony jest również prezes Akademii, Dariusz Adamczuk.

Jędrzej zasłużył sobie na ten kontrakt. Kiedy ściągaliśmy go do Pogoni był już dobrym zawodnikiem, ale przez ostatnie osiem miesięcy zrobił duży postęp. Liczymy na to, że wychowamy zawodnika, który w niedługim czasie zadebiutuje w Ekstraklasie.

Dla Jędrzeja Grobelnego profesjonalny kontrakt jest nagrodą za ciężką prace, ale także mobilizacją, by wspinać się po kolejnych szczeblach kariery. Młody bramkarz deklaruje, że nie zamierza osiadać na laurach, tylko osiągać następne cele.

Przede mną jeszcze wiele wyzwań. Chciałbym wskoczyć na poziom seniorski, zadebiutować w III lidze. A potem oczywiście trafić do I zespołu – mówi Grobelny. (par)

Fot. pogonszczecin.pl

Komentarze

Jurek
Darek!(mogę tak pisać bo się znamy),daj temu chłopakowi grać w I drużynie. Przypomnij sobie ile lat miał J.Turowski,J.Cyzio,i wielu innych,świetnych piłkarzy w latach 80-tych,gdy dostali swoją szansę.Tobie też ją dano.Wykorzystałeś to,talentu nie zmarnowałeś w III lidze,on i inni też niech go nie zmarnują.
2018-03-13 09:51:50

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
13
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Finalistki Gryfii na plenerze literackim
Plener literacki wystartował
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy