Data publikacji: 27 października 2019 r. 15:22
Ostatnia aktualizacja: 27 października 2019 r. 15:22

Lider Grupy 1 piłkarskiej Klasy Okręgowej Polonia, na swoim stadionie bezbramkowo zremisowała z Prawobrzeżem Świnoujście i pozwoliła zbliżyć się grupie pościgowej.

Szansę wykorzystała wiceliderująca Iskra Golczewo, pewnie pokonując na swym stadionie Mierzyniankę Mierzyn po golach Jarosława Olenyuka, Karola Ławy i Łukasza Łazarza.

Jeziorak Załom mecz w Brojcach z Wichrem rozpoczął z dużym animuszem i po pół godzinie gry prowadził już 4:0. Bramki zdobyli: Jacek Chodorowski, Aleksander Lis i Dawid Kapczyński, a czwarty gol był samobójczy. Później szczecinianie się „zacięli", a od 83 minuty Wicher przystąpił do natarcia strzelając trzy bramki, ale wyrównać nie zdążył i spadł na ostatnie miejsce w tabeli, bo Światowid 63 Łobez wygrał swój drugi mecz w sezonie pokonując Tanowię Tanowo 2:0 po golach Marcina Grzywacza oraz Jakuba Krawętka.

Odnotujmy jeszcze wysokie zwycięstwo 4:0 Mewy Resko nad Orłem Łożnica po dwóch bramkach Macieja Fertały, a celne strzały oddali także Bartłomiej Ułasiuk (już w 2 minucie co ustawiło mecz) oraz Daniel Kozłowski. ©℗ (mij)