czwartek, 20 września 2018.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Jubileuszowe atrakcje

Piłka nożna. Jubileuszowe atrakcje

Piłka nożna. Jubileuszowe atrakcje
Data publikacji: 2018-04-23 16:14
Wywietleń: 1289 324387

Sobotni mecz Pogoni z Sandecją będzie jednocześnie związanym z obchodami jubileuszu 70-lecia. Klub zaprosił kibiców na mecz za darmo i rozdysponował już wszystkie wejściówki. Na stadionie ma być obecnych ponad 16 tysięcy kibiców - dokładnie 10 razy więcej, niż podczas premierowego występu przed szczecińską publicznością trenera Kosty Runjaica.

Mecz rozpocznie się o godzinie 18, ale bramy stadionu otwarte będą na dwie godziny przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Klub zachęca, by przyjść na obiekt wcześniej. Uniknie się stresowych sytuacji, mogą się bowiem pojawić problemy techniczne, kołowrotki nigdy wcześniej nie zmierzyły się z tak dużą przepustowością.

Od godziny 15 na koronie stadionu będą działały strefy rozrywki, które przygotują klubowi partnerzy: Dragon Event oraz Lotto. W tym przypadku wiele zależy od pogody. Prognozy są póki co korzystne. Na każdej ze stref uruchomionych zostanie więcej niż zwykle punktów gastronomicznych.

Przygotowanych będzie sporo prezentów dla kibiców. Będzie można je otrzymać od hostess lub wygrać. Będą to m.in. upominki od Cinkciarz.pl oraz STS.pl. Warunek – trzba być na trybunach minimum 45 minut przed pierwszym gwizdkiem.

Tuż po rozgrzewce w trybuny powędrują koszulki Pogoń 70 od zawodników I zespołu Pogoni. Z kolei młodzi gracze Akademii Pogoni poślą w kierunku sektorów 70 piłek firmy ZINA z autografami Portowców. Chwilę potem „armatkarze” wyrzucą w kierunku fanów opakowania z prezentami. Każdy, kto je złapie ma szanse na zgarnięcie m.in. dwóch markowych zegarków z wygrawerowanym hasłem „POGOŃ 70” – marki Aztorin, każdy o wartości około 1000 złotych.

Wśród nagród będą też m.in. vouchery do restauracji Kuźnia, pamiątkowe plakaty w ramie, z wizerunkiem Floriana Krygiera i hasłem „Nie pytaj się, co ci dała Pogoń. Powiedz, co ty zrobiłeś dla Pogoni", a także koszulka okolicznościowa zaprojektowana przez naszego partnera technicznego – firmę „Zina”.  

Gdy zabrzmią pierwsze dźwięki klubowego hymnu, a z tunelu wyruszą sędziowie i piłkarze obu drużyn, w tym momencie kibice wyrzucą serpentyny. Z kolei tuż po przerwie czeka nas baloniada na sektorze rodzinnym. Swoje oprawy przygotują także fani z „młyna”. (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
24
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Filharmonia w nowej odsłonie
Przeszedł Marsz Równości
Marynarz ponownie z koszulką
Poprzedni Następny
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy