poniedziałek, 20 maja 2019.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Kara dla Pogoni

Piłka nożna. Kara dla Pogoni

Piłka nożna. Kara dla Pogoni
Data publikacji: 2019-02-20 17:35
Ostatnia aktualizacja: 2019-02-21 08:48
Wywietleń: 779 376657

Komisja Ligi Ekstraklasy SA na środowym posiedzeniu zdecydowała o nałożeniu kary na Pogoń Szczecin w związku z zachowaniem kibiców gospodarzy podczas meczu Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze.

Na klub Pogoń nałożono karę finansową w wysokości 20 tysięcy złotych oraz karę zakazu wyjazdu zorganizowanej grupy kibiców na jeden mecz w ekstraklasie. Dotyczy to najbliższego, piątkowego spotkania z Koroną w Kielcach. (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

;/
@kibic:w artykule jest informacja na KLUB POGOŃ ,a nie na jakiekolwiek stowarzyszenie.
2019-02-21 08:28:24
George
Przy takich zadymach sędzia powinien przerwać mecz i podziękować piłkarzom. WALKOWER
2019-02-20 20:52:11
Księgowy
Klub otrzymał na pół roku 2.025.000 złotych Czyli na rok 4.050.000 do tego miasto opłaca koszty utrzymania stadionu około 1.300.000 złotych. Ponadto dochodzi wsparcie w ramach konkursu młoda ekstraklasa i inne projekty .. Płacimy takze za bezpłatne dojazdy komunikacją miejską dla kibiców. Kilkaset tysiecy będzie. Ot tak dla księgowego porządku warto zauważyć.
2019-02-20 19:58:43
Kibic
Przecież kar nie opłaca klub tylko Stowarzyszenie Kibiców
2019-02-20 19:42:41
Trzepacz
Kocham dlugiego i nic wam do tego!!!
2019-02-20 17:45:00
????
Dlaczego to klub pilkarski sportowa spółka akcjna ma płacic za to ?a pośrednio miejscy podatnicy ktorz dokładaja rocznie 2-3 mln do tego klubu a do stadnionu prawie 400 mln, czy race na murawie odpalały osoby zatrudnione w klubie-piłkarze,zarząd?,inni pracownicy,niech płacą ci ci odpalali,tyle że dużo więcej, jak pociąg zdemolują to kto płaci klub czy demolujący? cz jak ktos odpali race w czasie skoków narciarskich to płaci ks wisła a może skoczkowie ? czy odpalajacy?
2019-02-20 17:42:55