niedziela, 27 maja 2018.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Listkowski i Błanik w młodzieżówce

Piłka nożna. Listkowski i Błanik w młodzieżówce

Piłka nożna. Listkowski i Błanik w młodzieżówce
Data publikacji: 2018-05-16 12:52
Ostatnia aktualizacja: 2018-05-16 12:52
Wywietleń: 831 327769

Trener reprezentacji młodzieżowej Czesław Michniewicz ogłosił kadrę na zgrupowanie w Bydgoszczy, które odbędzie się w dniach 21-23 maja.

Wśród powołanych znalazło się dwóch piłkarzy Pogoni Szczecin: Marcin Listkowski i Dawid Błanik. Obaj w rundzie wiosennej grali bardzo mało. Ten pierwszy zagrał w pięciu spotkaniach, tylko w jednym w pełnym wymiarze czasowym, łącznie na boisku spędził 130 minut. Błanik natomiast też zagrał w pięciu meczach, w żadnym w podstawowym składzie, łącznie na boisku przebywał przez 55 minut. Nie zdołał nawet zapunktować w klasyfikacji Pro Junior System.

Trener Czesław Michniewicz powołał piłkarzy raczej drugoplanowych po to, by im się przyjrzeć, ocenić i mieć większe pole manewru na przyszłość. Powołał też między innymi wychowanka Chemika Police Adriana Klimczaka, który jest piłkarzem Arki Gdynia, aktualnie wypożyczonym do I-ligowej Olimpii Grudziądz, w której wiosna zagrał w 14 meczach. (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
18
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Za nami 4. Ekobieg
Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”