piątek, 25 maja 2018.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Nagel na testach w Świcie

Piłka nożna. Nagel na testach w Świcie

Piłka nożna. Nagel na testach w Świcie
Data publikacji: 2018-02-13 15:01
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-13 15:07
Wywietleń: 1044 313968

Środkowy obrońca Pogoni Szczecin Sebastian Nagel otrzymał od klubu zgodę na testy w III-ligowym Świcie Skolwin. Piłkarz rozpoczął już treningi z III-ligowcem. Testy potrwają przez najbliższy tydzień. W grę wchodzi wypożyczenie zawodnika do końca sezonu 2017/18.

20-letni wicemistrz Polski juniorów z poprzedniego roku rozegrał 7 meczów w III-ligowych rezerwach Pogoni. Zawodnik był też kapitanem juniorskiej drużyny wicemistrzów Polski.

Świt Skolwin zajmuje obecnie drugie miejsce w rozgrywkach III ligi. Do liderującej Elany Toruń traci zaledwie jeden punkt. Rezerwy Pogoni Szczecin rundę jesienną zakończyły natomiast na dziewiątej lokacie. Wcześniej testy w Świcie rozpoczął inny z zawodników rezerw Pogoni, Szymon Waleński. (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”