sobota, 23 czerwca 2018.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Pierwsze gole Jarocha w Błękitnych

Piłka nożna. Pierwsze gole Jarocha w Błękitnych

Piłka nożna. Pierwsze gole Jarocha w Błękitnych
Data publikacji: 2018-02-24 15:41
Wywietleń: 714 315696

Na tydzień przed planowaną inauguracją rozgrywek piłkarskiej II ligi, Błękitni Stargard pokonali lidera IV ligi Bałtyk Koszalin 3:2 (1:0); 1:0 Mosiejko (29), 1:1 Czenko (66), 1:2 Czenko (72), 2:2 Jaroch (78), 3:2 Jaroch (86).

BŁĘKITNI: Rzepecki (60 Skwirut) - Szamusik, Burzyński (55 Pustelnik), Liśkiewicz, Rogala - Więcek, Karmański, Mosiejko (55 Włóka), Gutowski (40 Magnuski) - Jaroch, Prawucki (60 Orłowski)

- W pierwszej połowie mieliśmy dużą przewagę, gdyż Bałtyk bronił się całym zespołem na swojej połowie, a nam ciężko było sforsować koszalińskie zasieki i sytuacji strzeleckich było naprawdę niewiele - powiedział trener Błękitnych Krzysztof Kapuściński. - Po przerwie było już inaczej, a w naszej grze było sporo wahań. W pewnym momencie przysnęliśmy, tracąc dwa gole, ale końcówka była już zdecydowanie nasza. Chciałbym podkreślić dobry występ występującego jesienią na wypożyczeniu w I-ligowej Miedzi Legnica 19-letniego Gracjana Jarocha, którego wypożyczenie z Pogoni Szczecin sfinalizowaliśmy w piątek. Zdobył dwa gole, a właściwie trzy, lecz jednej bramki sędzia nie uznał, choć moim zdaniem spalony był problematyczny.

Błękitni mieli w planie inaugurację rundy wiosennej II ligi już 3 marca meczem z GKS 1962 Jastrzębie, ale wszystko wskazuje, że do tego meczu nie dojdzie.

- Wystąpiliśmy do PZPN o przełożenie inauguracyjnego spotkania z powodu niemożności odpowiedniego przygotowania boiska, które nie ma sztucznego ogrzewania, a ziemia pod murawą jest zmrożona na dużej głębokości - wyjaśnił K. Kapuściński. - Wiem, że podobne problemy mają też inne kluby i wiele z nich wystąpiło o przełożenie spotkań, więc może przesunięta zostanie nawet cała kolejka.©℗ (mij)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
16
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Strefa kibicowała naszym
Odsłonięcie pomnika Lecha Kaczyńskiego
Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy