Piątek, 26 kwietnia 2024 r.

Piłka nożna. Pogoń i FASE wygrywają

Data publikacji: 22 kwietnia 2018 r. 18:38
Ostatnia aktualizacja: 22 kwietnia 2018 r. 18:38

Trampkarze Pogoni Szczecin pokonali na własnym boisku Lechię Gdańsk 4:0 (0:0) po golach Korczakowskiego (najlepszy na boisku), Włodarczyka, Radzińskiego i Turskiego.

Szczecinianie tym samym utrzymali pierwsze miejsce w tabeli, na siedem meczów wygrali w aż sześciu i tylko w jednym spotkaniu tracili gole.

Ich gra nabrała wigoru i przyspieszenia po tym, jak w drugiej połowie weszli na boisko kadrowicze: Kozłowski i Turski. Obaj brali udział przy dwóch strzelonych golach. kozłowski zaliczył dwie asysty, a Turski zdobył gola i miał asystę.

Trampkarze FASE Szczecin pokonali w wyjazdowym meczu Gryfa Słupsk 7:0 (4:0) po trzech golach Leśniaka (grał tylko w drugiej połowie), oraz po jednym: Króla, Bałdygi, Krwaca i Gawęckiego. Szczecinianie utrzymali drugie miejsce w tabeli. ©℗ (par)