wtorek, 12 listopada 2019.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Pogoń znów zainteresowana Kądziorem

Piłka nożna. Pogoń znów zainteresowana Kądziorem

Piłka nożna. Pogoń znów zainteresowana Kądziorem
Data publikacji: 2017-05-19 20:42
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-19 20:54
Wywietleń: 876 259240

Pogoń wznowiła zainteresowanie 25-letni Damianem Kądziorem, piłkarzem I-ligowych Wigier Suwałki, którym poważnie zainteresowana była już zimą. Informację potwierdził portal futbolfejs.pl, który cytuje nawet słowa piłkarza.

– Faktycznie, było zainteresowanie ze strony tego klubu. I to poważne. Przedstawiciele Pogoni byli na kilku meczach w Suwałkach, rozmawiali z moim przedstawicielem, rozmawiali z prezesem Wigier. Ostatecznie jednak zadeklarowałem, że nie zmienię klubu, więc powiedzmy, że temat został zamknięty. Ale z tego, co wiem, znów jest otwarty – powiedział Kądzior.

To dość zaskakująca informacja, ponieważ Kądzior występuje na boisku, jako ofensywny pomocnik, a na tej pozycji rewelacyjnie w rundzie wiosennej spisywał się 22-letni wychowanek klubu Dawid Kort, który dopiął już szczegóły nowego kontraktu, mającego wejść w życie od nowego sezonu.

Informacja, jakoby Pogoń szukała w Suwałkach konkurenta do miejsca w składzie dla Korta w sytuacji, gdy bardzo w klubie liczy się na rozwój talentu Sebastiana Kowalczyka, wydaje się zatem zaskakująca i mało prawdopodobna. Oznaczałoby bowiem, że proces promocji własnych wychowanków byłby mocno utrudniony, a w klubie chcą go mocno przyspieszyć.

Kądzior jest jednym z najlepszych piłkarzy na zapleczu ekstraklasy. W 36 meczach obecnego sezonu (liga, puchar Polski) zdobył 14 goli i zanotował 16 asyst. (par)

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
5
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Z wielką flagą przez Szczecin

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy ścieżki wydeptane przez pieszych na trawnikach, poboczach i skwerach powinny być uwzględniane przez projektantów miejskich przestrzeni?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie