Piłka nożna. Porażki juniorów, trampkarze w kadrze

Data publikacji: 01 czerwca 2019 r. 22:01
Ostatnia aktualizacja: 01 czerwca 2019 r. 22:02

CLJS

Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok 2:3 (1:0); 1:0 Radziński (20), 1:1 Struski (48 karny), 1:2 Wasielewski (60 karny), 2:2 Krzysztofek (79), 2:3 Wolanin (90).

Juniorzy starsi Pogoni nie zdołali przerwać ligowej serii meczów bez zwycięstwa. W ostatnim spotkaniu obecnego sezonu szczecinianie, po szalonym meczu – dwóch karnych i straconym golu w ostatniej minucie - ulegli jedną bramką Jagiellonii.

CLJM

Pogoń Szczecin – AP Reissa Poznań 1:2 (1:2); 1:0 Delner (4), 1:1 Frąckowiak (17), 1:2 Frąckowiak (20).

Nie takiego zakończenia sezonu spodziewali się juniorzy młodsi Pogoni.

– Nie mogę powiedzieć niczego dobrego po takim meczu. Dla naszej postawy nie ma żadnego wytłumaczenia – powiedział po meczu szkoleniowiec Dumy Pomorza Arkadiusz Jarymowicz.

Trampkarze w kadrze

W piłkarskim meczu towarzyskim reprezentacja Polski trampkarzy do lat 15 pokonała rówieśników ze Słowacji 2:1. W biało-czerwonych barwach wystąpiło 4 zawodników Akademii Pogoni. W wyjściowej jedenastce znaleźli się Borys Freilich oraz Jakub Sarnowski, którzy na boisku spędzili ponad 70 minut. W drugiej odsłonie swoją szansę otrzymał również Michał Samborski, a w samej końcówce na boisku zameldował się Igor Mencnarowski. ©℗