Strona główna > Sport > Piłka nożna. Premierowy gol Benedyczaka w Chrobrym

Piłka nożna. Premierowy gol Benedyczaka w Chrobrym

Data publikacji: 2019-09-21 19:59
Ostatnia aktualizacja: 2019-09-21 20:34
Wywietleń: 450 416602

18-letni Adrian Benedyczak zdobył swoją premierową bramkę w I-ligowym Chrobrym Głogów.

W swoim trzecim meczu i drugim w wyjściowym składzie zdobył drugą bramkę w meczu podwyższając wynik meczu na 2:0 w spotkaniu z ostatnią w tabeli Odrą Opole. Ostatecznie Chrobry wygrał 3:2 (2:0) zdobywając zwycięską bramkę już w doliczonym czasie gry.

Benedyczak grał do 82 minuty meczu. Kiedy schodził z boiska, jego zespół prowadził 2:0 i następnie w ciągu dwóch minut stracił dwa gole i prowadzenie. Ostatecznie wypożyczonemu do Chrobrego piłkarzowi udało się wygrać po raz pierwszy w nowych barwach mając duży udział w zwycięstwie.

Benedyczak w obecnym sezonie prezentuje dobrą formę i skuteczność. Występując jeszcze w Pogoni rozegrał w III-ligowych rezerwach sześć spotkań i zdobył cztery gole. Łącznie w obecnym sezonie ma na koncie dziewięć rozegranych meczów i pięć zdobytych bramek. (par)