Piłka nożna. Remis Pogoni i porażka FASE

Data publikacji: 31 października 2019 r. 15:21
Ostatnia aktualizacja: 31 października 2019 r. 15:20

Juniorzy Pogoni Szczecin zremisowali na własnym boisku z broniącą się przed degradacją Wisłą Kraków 1:1 (1:1) po szóstym w tym sezonie golu najskuteczniejszego w zespole Kacpra Zaborskiego. Szczecinianie po tym meczu pozostali na piątym miejscu w tabeli.

Pogoń miała w tym meczu zdecydowana przewagę, która mocno się uwidoczniła głównie w drugiej połowie spotkania. Portowcy szybko stracili gola, potem odrabiali straty, jeszcze przed przerwą wyrównali, ale po zmianie stron nie zdołali strzelić już żadnego gola.

W meczu makroregionalnej grupy trampkarzy doszło do meczu na szczycie. Zajmujący drugie miejsce w tabeli zespół FASE Szczecin po wyrównanym meczu przegrał na własnym boisku ze zdecydowanym liderem Lechem Poznań 1:2 (1:1). (par)