Piątek, 10 maja 2024 r.

Piłka nożna. Rezerwy Błękitnych wyeliminowali rezerwy Pogoni

Data publikacji: 10 kwietnia 2019 r. 19:52
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2019 r. 13:34

W zaległym ćwierćfinałowym meczu piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu okręgu szczecińskiego ZZPN Błękitni II Stargard wygrali na swoim Euroboisku z Pogonią II Szczecin rzutami karnymi 3:3 (2:0), k. 5:4.

Spotkanie miało bardzo dramatyczny przebieg. Gospodarze po 50 minutach gry prowadzili 3:0 i nic nie zapowiadało na dramatyczną końcówkę. Jeszcze na 20 minut przed końcem wynik nie zmienił się. Później na listę strzelców wpisali się: Krzyżaniak, Furst (karny) i Kozłowski (wolny). Doszło do rzutów karnych, które lepiej egzekwowali gospodarze.

Półfinałowe spotkania odbędą się 1 maja, a awans wcześniej wywalczyły drużyny Świtu Skolwin, Chemika Police i Floty Świnoujście. ©℗ (mij)