Piłka nożna. Świt wygrał z Bałtykiem

Data publikacji: 20 lutego 2019 r. 19:15
Ostatnia aktualizacja: 20 lutego 2019 r. 19:15

Przebywająca na zgrupowaniu w Międzyzdrojach III-ligowa drużyna piłkarska Świtu Skolwin po raz drugi tej zimy w sparingu zwyciężyła ligowego rywala Bałtyk Koszalin, tym razem 2:0 (0:0); 1:0 Krawiec (48), 2:0 Wojdak (67).

ŚWIT: Matłoka - Nagel (75 Knyrek), Bil, Adamczuk (73 Mach), Kosacki - Krawiec (58 Nwaogu), G. Szczepanik (60 Zieliński), Wojdak, O. Szczepanik, Peda (46 Wyganowski) - Nagórski (55 Emche)

Wynik meczu tuż po przerwie strzałem lewą nogą w długi róg otworzył Krawiec. Natomiast niespełna dwadzieścia minut później piłka skozłowała przed bramkarzem z Koszalina po nieprzyjemnym strzale Wojdaka z około 25 metrów i ponownie znalazła się w siatce Bałtyku.

Nadmorskie zgrupowanie Świtu potrwa do soboty, a zawodnicy trenerów Wojciecha Polakowskiego i Jarosława Chwastka zainaugurują rundę wiosenną 9 marca w Koninie w pojedynku z miejscowym Górnikiem. ©℗ (mij)