niedziela, 18 sierpnia 2019.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Trener Runjaic kontuzjowany

Piłka nożna. Trener Runjaic kontuzjowany

Piłka nożna. Trener Runjaic kontuzjowany
Data publikacji: 2018-05-10 16:04
Ostatnia aktualizacja: 2018-05-12 08:55
Wywietleń: 2283 326999

Podczas czwartkowych zajęć pierwszej drużyny, w trakcie jednej z "gierek", poważnej kontuzji kolana uległ Kosta Runjaic.

Trener trafił do szpitala, gdzie przed meczem z Lechią Gdańsk przejdzie operację. Z tego powodu nie będzie mógł poprowadzić drużyny w ostatnich dwóch ligowych spotkaniach. Zastąpią go jego asystenci. (par)

Fot. twwitter

 

Komentarze

Najlepszego
Szybkiego powrotu do zdrowia panie trenerze . Bez pana Pogoń utonie.
2018-05-12 07:02:36
M.
Ciekawe który go tak załatwił hehe. Wracaj do zdrowia!
2018-05-11 11:35:36
Pogoń
Ludzie nie da czytać tych bzdur które wypisujecie. Czy wy naprawdę myślicie że ktoś żartowałby sobie ze zdrowia drugiego człowieka tylko dlatego bo ma coś do ukrycia? Nie mierzcie wszystkich swoją miarą.
2018-05-11 07:45:49
Prawda czy fałsz
Zapis w kontrakcie opiewał pewnie do dnia utrzymania zespołu.Kontrakt wypełniony a na nowy kolejny Pogoni pewnie nie stać.Tak wiem....snujemy spiskowe teorie dziejów,ale żyjemy w takiej rzeczywistości w jakiej żyjemy.Jesteśmy oszukiwani,manipulowani i traktowani jak idioci.Co można więc innego myśleć słysząc taki komunikat-? Zbieg okoliczności-? przypadek-? Nie wierzę w coś takiego.Chciałbym się mylić i wierzyć że to nie jest szyta grubymi nićmi intryga i oszustwo,że jest to plotka ulicy do której mam nadzieję niebawem odniesie się publicznie pan Mroczek i postawi sprawę trenera jasno.
2018-05-10 19:51:49
kibic
A w Poznaniu już się cieszą na nowego trenera :) Dziekujemy za Szczecin i powodzenia w Lechu Poznan
2018-05-10 18:21:46
Kibic
Trenerze, wracaj do zdrowia !
2018-05-10 17:34:26
Z szatni
AF9 powiedzial mu ze zaczynamy plazing i chlop nie chce dwoch ostatnich meczow firmowac swoim nazwiskiem