wtorek, 20 sierpnia 2019.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Wielki Finał na Narodowym

Piłka nożna. Wielki Finał na Narodowym

Piłka nożna. Wielki Finał na Narodowym
Data publikacji: 2018-05-01 15:58
Ostatnia aktualizacja: 2018-05-01 20:35
Wywietleń: 985 325677

Za nami dwa dni emocjonujących zmagań na boiskach Legii i Agrykoli, które wyłoniły finalistów XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w kategoriach U-10 i U-12. W środę osiem drużyn rozstrzygnie między sobą rywalizację o cztery złote medale. Areną Wielkiego Finału będzie PGE Narodowy. Transmisja od 10:10 na kanałach Super Polsat i Polsat Sport oraz na antenie internetowego radia Weszło.FM.

Podobnie jak wielkie piłkarskie imprezy, Finał Ogólnopolski Turnieju rozpoczęła ceremonia otwarcia. Prawie 700 dzieci, które dotarły do tego etapu zmagań, przemaszerowały w niedzielę błoniami PGE Narodowego, by następnie poznać swoich grupowych rywali, z którymi mieli zagrać w ciągu dwóch najbliższych dni.

Niedzielne losowanie grup było jednak tylko przedsmakiem tego, po co 64 najlepsze drużyny z kategorii U-10 i U-12 przyjechały do Warszawy. W poniedziałek i wtorek na boiskach treningowych Legii i Agrykoli mistrzowie 16 województw stanęli do rywalizacji o miejsca w Wielkim Finale. W poniedziałek obserwowaliśmy mecze fazy grupowej, natomiast we wtorek poznaliśmy klasyfikację miejsc 3-16 we wszystkich kategoriach oraz cztery pary finałowe.

Sukces drużyny z Koszalina to najlepszy wynik reprezentacji z naszego regionu. W środę wystąpią na PGE Narodowym przed Finałem Pucharu Polski, grając o miano najlepszej drużyny. W Warszawie zagrali również w kategorii U-10 chłopców zawodnicy szkółki piłkarskiej UKS 71 Volley Szczecin, którzy zajęli dziewiąte miejsce.

Zawodniczki UKS Olimpia Szczecin, które na turnieju reprezentowały zachodniopomorskie w kategorii do lat 12 w tym roku zajęły 11. miejsce. Udział w turnieju na dziewiątym miejscu zakończyły młodsze przedstawicielki UKS-u w kategorii U-10 dziewcząt.

Zwycięzcy XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” zostaną wyłonieni w środę na PGE Narodowym. Każdy posiadacz wejściówki na finał Pucharu Polski będzie miał możliwość zjawić się na stadionie wcześniej, by od godz. 10:15 obserwować mecze finałowe.

Wszyscy, którzy 2 maja nie pojawią się osobiście na PGE Narodowym mogą śledzić na żywo transmisję meczów finałowych w kanałach Super Polsat i Polsat Sport. Bezpośrednio z PGE Narodowego mecze dzieci skomentują Mateusz Borek oraz Łukasz Wiśniowski. Dodatkowo, finałowe rozstrzygnięcia śledzić będzie można na antenie internetowego radia Weszło.FM.

Terminarz finałowych spotkań:

10:00 – Początek transmisji w Super Polsat i Polsat Sport oraz Weszło.FM
10:15 – 10:40 (U-10 DZ): Podkarpackie (Beniaminek Krosno) - Śląskie (KKS Katowice)
10:45 – 11:10 (U-10 CH): Wielkopolskie (UKS AP Reissa Poznań) - Podkarpackie (AMO Rzeszów)
11:30 – 11:55 (U-12 DZ): Kujawsko-Pomorskie (UKS Tęcza Bydgoszcz) - Łódzkie (SMS Łódź)
12:00 – 12:25 (U-12 CH): Lubelskie (Jedynka Krasnystaw) - Zachodniopomorskie (SP 7 Koszalin)

Komentarze

nie nowoczesny
i widuchowej tam nie ma??? c jak oni to przeżyja????
2018-05-01 19:24:15

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zawieszanie i zdejmowanie baneru z siedziby PiS

Nekrologi

Sonda

Czy trasy alternatywne pozwalają szybciej dojechać nad morze?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie