Piątek, 17 maja 2024 r.

Piłka nożna. Wiosna w okręgówce, czyli zwycięstwo lidera

Data publikacji: 06 marca 2021 r. 20:20
Ostatnia aktualizacja: 06 marca 2021 r. 20:22
Na zdjęciu: Szczecińska Stal (w żółtych koszulkach) zremisowała na Witkiewicza z Wybrzeżem Rewalskim Rewal 2:2. Fot. Ryszard PAKIESER

Zainaugurowane zostały wiosenne rozgrywki piłkarskiej Klasy Okręgowej, a w grupie 1 samotnie liderujący Jeziorak Załom rozgromił na wyjeździe Orła Łożnica 5:0. Bramki zdobyli: Sebastian Szych, Rafał Komar, Michał Kochanowski, Patryk Gawiński i Mateusz Chlibyk.

Pozostałe szczecińskie zespoły na inaugurację zanotowały remisy. Stal, no boisku ze sztuczną trawą przy ul. Witkiewicza, prowadziła z Wybrzeżem Rewalskim do przerwy 2:0 po golach Rafała Bakuna i Damiana Klowana, ale goście znad morza wyrównali na 2:2 po strzałach Mikity Wowczenki i Krzysztofa Bułki.

Arkonia Szczecin zremisowała na wyjeździe z Tanowią Tanowo 1:1, a mecz ten odbył się na boisku ze sztuczną trawą w Policach przy ul. Piaskowej. Gospodarze objęli prowadzenie do przerwy po strzale z rzutu karnego Szymona Rogowskiego, a po zmianie stron wyrównał Kamil Chyliński. ©℗