Piłka ręczna. Fatalna końcówka Sandry

Data publikacji: 28 kwietnia 2024 r. 11:16
Ostatnia aktualizacja: 28 kwietnia 2024 r. 11:16
Szczecinianie nie wytrzymali w końcówce... Fot. Ryszard PAKIESER

Szczecińscy szczypiorniści choć do przerwy wysoko prowadzili, po zmianie stron zdobyli zaledwie 11 bramek i ostatecznie przegrali.

Liga Centralna piłkarzy ręcznych: SANDRA SPA POGOŃ Szczecin - KPR AUTOINWEST Żukowo 29:31 (18:13)

POGOŃ: Maksym Wiunyk, Grzegorz Jagodziński - Adam Biały 7, Grzegorz Nowak 6, Jakub Polok 6, Patryk Krok 5, Adam Stępień 5, Cezary Fabisiak, Robert Terczyński, Robert Sochacki, Kamil Lilien, Bartosz Karbownik

Początek spotkania był wyrównany, a w 22. minucie szczecinianie przegrywali 11:12, ale w tym momencie przyspieszyli i uzyskali dużą przewagę. Na pięć minut przed końcem Pogoń prowadziła jeszcze 29:26, ale od tego momentu nie strzeliła żadnego gola, a straciła aż 5 i niestety przegrała.