Niedziela, 19 maja 2024 r.

Piłka ręczna. Sandra nie zwalnia tempa i pewnie wygrywa

Data publikacji: 18 marca 2017 r. 20:01
Ostatnia aktualizacja: 18 marca 2017 r. 20:01

Piłkarze ręczni Sandry Pogoni Szczecin kontynuują znakomitą passę. W sobotni wieczór pewnie pokonali drużynę Meble Wójcik Meble 32:24 (15:9) i awansowali na piąte miejsce w grupie granatowej.

Gole dla szczecińskiej drużyny zdobyli: Bosy – 6, Zydroń – 6, Kniaziew – 6, Krupa – 5, Zaremba – 4, Grzegorek – 2, Konitz – 1, Fedeńczak – 1, Radosz – 1.

Miejscowi od samego początku prowadzili, a ich wygrana nie była w żadnym momencie spotkania zagrożona. Szczecinianie często wykorzystywali w grze obrotowego Bosego, a ze skrzydła punktował 39-letni Zydroń, który wystąpił po dłuższej przerwie.

W pierwszej połowie gospodarze już po kwadransie objęli 6 – bramkowe prowadzenie 10:4 i do końca tej części gry utrzymali koncentrację i 6 goli przewagi.

Po zmianie stron Sandra rozpoczęła od mocnego uderzenia. W 35 min. prowadziła 19:10, a po kolejnych trzech minutach już 21:11. Najwyższe prowadzenie zanotowała w 45 min. Wygrywała wówczas 25:14. Losy spotkania były wtedy rozstrzygnięte, a emocje zminimalizowane do zera. (par)