Data publikacji: 06 kwietnia 2024 r. 22:31
Ostatnia aktualizacja: 06 kwietnia 2024 r. 22:31
Adam Biały strzelił 7 goli. Fot. Ryszard PAKIESER

Sandra pokonała dopingowaną przez 200 kibiców Olimpię i szczecinianie z dorobkiem 43 punktów są wiceliderami tabeli.

Liga Centralna piłkarzy ręcznych: MKS OLIMPIA MEDEX Piekary Śląskie - SANDRA SPA POGOŃ Szczecin 31:32 (15:17)

POGOŃ: Maksym Wiunyk - Grzegorz Nowak 9, Adam Biały 7, Patryk Krok 7, Adam Stępień 5, Jakub Polok 2, Hubert Wiśniewski 1, Bartosz Karbownik 1, Cezary Fabisiak, Robert Sochacki, Kamil Lilien

W wyrównanym, emocjonującym spotkaniu, początek należał do szczecinian, którzy w 11. minucie prowadzili 6:4, ale osiem minut później Olimpia wygrywała trzema golami (11:8). Sandra wyrównała w 24. minucie (12:12), a po chwili objęła prowadzenie, którego nie oddała już do końca. W 59. minucie Pogoń prowadziła 32:29, ale w końcówce miejscowi zdołali zmniejszyć straty do jednej bramki. ©℗ (mij)