Środa, 24 kwietnia 2024 r.

Piłka ręczna. Sandra przegrała w Opolu

Data publikacji: 30 stycznia 2019 r. 20:41
Ostatnia aktualizacja: 30 stycznia 2019 r. 20:41

PGNiG Superliga piłkarzy ręcznych: KPR GWARDIA Opole - SANDRA SPA POGOŃ Szczecin 28:22 (17:11)

POGOŃ: Teterycz, Zapora - Horiha 6, Wąsowski 3, Rybski 3, Fedeńczak 3, Krupa 2, Krysiak 2, Bosy 1, Zaremba 1, Matuszak 1, Jońca, Jedziniak, Miłek

W szczecińskim zespole zadebiutował Ukrainiec Horiha (okazał się najskuteczniejszym strzelcem) i powrócili do zdrowia Krupa oraz Krysiak, ale mimo to Pogoń dotrzymywała kroku gwardzistom tylko przez dziesięć minut, a po kwadransie gospodarze prowadzili już 9:3.

Później opolanie kontrolując grę powiększali przewagę i dopiero w końcówce nieco pofolgowali, więc Sandra nieco zniwelowała straty, a w drugiej połowie oba zespoły strzeliły po 11 bramek. Po przerwie nie było jednak szczecinianom do śmiechu, bo uderzony w głowę Bosy stracił przytomność i długo udzielano mu pomocy lekarskiej. ©℗ (mij)