Strona główna > Sport > Piłka ręczna. SPR Pogoń przegrała w Koszalinie

Piłka ręczna. SPR Pogoń przegrała w Koszalinie

Ostatnia aktualizacja: 2019-04-18 21:03
Wywietleń: 462 386728
AZS Koszalin - SPR Pogoń Szczecin 30:27 (17:11)
SPR Pogoń: Pruenster, Wawrzynkowska, Krupa - Cebula 5, Dezic 5, Agbaba 4, Blazević 3, Płomińska 3, Szynkaruk 2, Kochaniak 2, Janas 1, Wołoszyk 1, Bozović 1, Urbańska.
Pierwsze zwycięstwo w rundzie finałowej odniosły koszalińskie akademiczki. Pogoń nie zdobyła punktów i praktycznie straciła szanse na medal.  Do koszalinianek zajmujących trzecia pozycję w tabeli traci już 12 punktów.
AZS rozstrzygnął mecz już w pierwszej połowie. Po 13 minutach prowadził 11:6, a na przerwę schodził z przewagą sześciu oczek. Pogoń grała przed przerwą nieporadnie i popełniała błędy. Dopiero w II połowie poprawiła grę w defensywie i zmniejszyła dystans do akademiczek do dwóch bramek. W końcówce gospodynie nie dały sobie odebrać zwycięstwa. (woj)