Data publikacji: 16 lutego 2019 r. 20:58
Ostatnia aktualizacja: 17 lutego 2019 r. 08:44

Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin - 25:33 (12:18)
SPR Pogoń: Wawrzynkowska, Krupa - Bozović 5, Kochaniak 5, Blazević 4, Płomińska 3, Cebula 3, Janas 3, Szynkaruk 3, Dezić 3, Agbaba 2, Wołoszyk 1, Urbańska 1
Pogoń po raz drugi w tym sezonie wysoko pokonała chorzowski zespół.  Był to też szósty w tym sezonie mecz, w którym szczecinianki zdobyły ponad 30 bramek.
Pogoń odskoczyła rywalkom już w pierwszych 10 minutach uzyskując prowadzenie 6:1. Do przerwy Ruch nie pozwolił znacząco powiększyć przewagi, ale po zmianie stron Pogoń dyktowała już  warunki.
W ciągu piętnastu minut II połowy chorzowianki rzuciły zaledwie dwie bramki i nasza ekipa odskoczyła na 11 bramek.  Ruch zniwelował straty w ostatnich minutach, gdy wynik meczu był już rozstrzygnięty. (woj)