Data publikacji: 10 lutego 2018 r. 21:06
Ostatnia aktualizacja: 11 lutego 2018 r. 10:12

KPR Kobierzyce - SPR Pogoń Szczecin 25:26 (14:15)

Pogoń: Wawrzynkowska, Krupa - Królikowska 6,Cebula 5 , Nosek 4, Zawistowska 3, Blazević 2, Gadzina 2, Bancilon 1, Noga 1, Koprowska 1, Kochaniak 1, Marcikowa, Urbańska.

Piłkarki ręczne KPR były bliskie sprawienia niespodzianki w meczu z Pogonią. Przez całe spotkanie toczyły ze szczeciniankami wyrównaną walkę. Duża w tym zasługa skutecznej Dąbrowskiej (7 bramek) i dobrych kontrataków ekipy z Kobierzyc.

Pogoń na przerwę schodziła z jednobramkową przewagą, ale kłopoty szczecinianek zaczęły się dopiero w drugiej połowie. Za sprawa bramek skrzydłowej Jakubowskiej gospodynie objęły prowadzenie 25:22.

Do końca meczu pozostawało niespełna sześć minut, ale zryw Pogoni pozwolił odwrócić losy meczu. KPR nie zdobył już do końca spotkania bramki i przez dwie minuty grał osłabiony brakiem swojej najskuteczniejszej snajperki Dąbrowskiej. Pogoń wykorzystała przewaga i trafiając cztery razy z rzędu zainkasowała komplet punktów. (woj)