środa, 23 maja 2018.
Strona główna > Sport > Siatkówka. Chemik zakontraktował reprezentantkę Bułgarii

Siatkówka. Chemik zakontraktował reprezentantkę Bułgarii

Siatkówka. Chemik zakontraktował reprezentantkę Bułgarii
Data publikacji: 2017-12-06 16:39
Ostatnia aktualizacja: 2017-12-06 20:14
Wywietleń: 934 304052

Straszimira Filipowa podpisała kontrakt z Chemikiem Police i będzie czwarta środkową w zespole. Siatkarka jest etatową reprezentantką swojego kraju i wystąpiła na tegorocznych mistrzostwach Europy.

W ostatnich sezonach występowała w Azerrail Baku, ale ma za sobą również występy w polskiej lidze. W sezonie 2005/06 zdobyła brązowy medal z Calisią Kalisz. W czwartek Filipowa zamelduje się w Policach i jeśli uda się załatwić wszelkie formalności ma szansę zadebiutować w Chemiku w sobotnim meczu z Developres Rzeszów.

- Nie braliśmy tej zawodniczki w ciemno. Dokładnie przeanalizowaliśmy jej statystyki z mistrzostw Europy. Z uwagi na świetne warunki fizyczne, 195 cm i długi zasięg ramion będzie dużym wzmocnieniem zespołu, a jej doświadczenie międzynarodowe przyda się w Lidze Mistrzyń - ocenia dyrektor zarządzający Chemika Radosław Anioł.

Bułgarska środkowa będzie piątą zagraniczną siatkarką w ekipie mistrzyń Polski. Oficjalnie klub nie rozstał się także z Maret Balkestein-Grothues, która jednak nie zagrała w żadnym meczu ligowym.

Klub i holenderska siatkarka spierają się o warunki kontraktu i jest coraz bardziej prawdopodobne, że wicemistrzynię Europy zastąpi w Chemiku inna przyjmująca. Okienko transferowe w Europie kończy się ostatniego dnia grudnia.  

(woj)

Komentarze

do pis
... i Franek już wie kim jesteś :-D
2017-12-06 20:12:08
onnn
Bulgarka grala na SDS w meczu Piast Calisia Kalisz
2017-12-06 17:22:54
pis
FRANEK CO Z HOLENDERKA malutki prezesie nieudaczniku
2017-12-06 17:01:48

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
21
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”