czwartek, 24 maja 2018.
Strona główna > Sport > Tenis. Szczecińskie finały

Tenis. Szczecińskie finały

Tenis. Szczecińskie finały
Data publikacji: 2018-02-11 19:01
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-11 20:44
Wywietleń: 740 313736

Dwa złote medale wywalczyli w zakończonych w niedzielę w hali przy al. Wojska Polskiego mistrzostwach Polski juniorów tenisiści Szczecińskiej Akademii Tenisowej.

W grze pojedynczej bohaterem zmagań był Piotr Golus, który w całym turnieju nie przegrał seta i w półfinale pokonał swojego klubowego kolegę Krzysztofa Wetoszkę 6:3, 6:0, a finale odprawił Macieja Ziombera (Górnik Bytom) 6:4, 6:2.

Wetoszka niepowodzenie w półfinale singla odbił sobie w deblu. W parze z Michałem Woźniakiem (Miedzyszyn Warszawa) zdobyli złote medale w grze podwójnej.

Deblowy sukces w słowackiej Trnavie odnotowała także szczecińska tenisistka Daria Kuczer. Występując w parze z Pauliną Czernik w finale pokonały mołdawsko-czeską parę Anastasia Detiuc i Johana Markova 6:3, 7:5. ©℗ (woj)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

tenisistA
Galus a nie golus...
2018-02-11 20:25:44

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”