środa, 17 lipca 2019.
Strona główna > Wiadomości > Auto na boku po zderzeniu na pl. Kościuszki

Auto na boku po zderzeniu na pl. Kościuszki

Auto na boku po zderzeniu na pl. Kościuszki
Data publikacji: 2019-07-11 08:01
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-12 23:32
Wywietleń: 1458 402008

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło około północy na placu Kościuszki w Szczecinie.

Jedynym z aut biorących udział w nim udział był samochód dostawczy znanej sieci fast foodów, który w efekcie uderzenia w słup przewrócił się na bok. Na miejscu interweniowała policja i pogotowie ratunkowe. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

(k)

Fot. Facebook Suszą! Szczecin

Komentarze

do 123
wymusił gówniarz z kfc ale ty widzisz bmw i od razu zazdrość ciebie zżera ...
2019-07-12 23:00:24
ekspert
Kierowca skody był pod znacznym wpływem kurczaków i sosu.
2019-07-11 16:52:17
beee
szkoda że szczecińska drogówka nie dostrzega problemu. jeden dzień/noc pracy policjantów i większość "kierowców" kfc pożegnałaby się z uprawnieniami - przekroczenie prędkości, jazda pod wpływem środków odurzających
2019-07-11 11:35:33
as
Miasto kobiet i rodzic - wychowawca gwałciciela .Sądzę że to wszystko mozna zgrać to nawet pasuje z punktu widzenia synalka.
2019-07-11 11:34:14
Ajo
Wszyscy widzą jak wariują na ulicach dostawczaki żarcia.Czy wymagają tego firmy? Samobójcy i zabójcy!
2019-07-11 11:32:06
"miszczowie" prostej
Młodzieńcy bez doświadczenia tzw. "miszczowie prostej" i z kompletnym brakiem wyobraźni. Zastanawia mnie tylko, dlaczego pracodawca nic z tym nie robi? Na podobnym poziomie są inni dostawcy - "Stava", "Wół i Krowa", "Berliner Kebab" etc. etc.
2019-07-11 10:48:58
I-Le
Potwierdzam , że auto dostawcy kurczaków lub marketowa furgonetka z zakupami dowożonymi do domu to stan podwyższonego ryzyka na drodze.
2019-07-11 10:34:27
szef
Szef kupi nowa Skode po gradobiciu i po problemie
2019-07-11 10:29:01
koil
to co wyczyniaja w mierzynie kierowcy kfc to kryminał,policja musi ich namierzac to z reguły niedoswiadczeni ,bez wyobrazni gnojki.... siec chyba tez w tym pomaga bo placi im glodowe stawki i zmusza do szybkiej dostawy
2019-07-11 10:10:07
123
ale w tyle i tak mistrz drugiego planu z bmw,
2019-07-11 10:09:26
Alicja
Codziennie widzę co wyprawiają kierowcy tymi małymi autkami z logo KFC. Oni są niebezpieczni.
2019-07-11 09:51:23
123
kierowcy tej sieci znani sa z piractwa ,czasem gorsi niz złotowy
2019-07-11 09:37:53
was
to K.f.c. jeżdżą jak piraci drogowi.małolaty którzy myśla że są na torze gokartowym !
2019-07-11 09:12:35
Gość
Frytki się przewróciły. Ciekawe czy jeszcze są cieple...