wtorek, 12 listopada 2019.
Strona główna > Wiadomości > Business Club Szczecin dla szpitala

Business Club Szczecin dla szpitala [GALERIA]

Business Club Szczecin dla szpitala
Data publikacji: 2019-08-29 21:42
Ostatnia aktualizacja: 2019-08-30 11:43
Wywietleń: 973 411258

Koncert charytatywny Michała Martyniuka odbył się w czwartek (29 sierpnia) wieczorem w siedzibie stowarzyszenia Business Club Szczecin. Dochód z biletów w całości zostanie przekazany na zakup wyposażenia rozbudowywanego obecnie Ośrodka Dializ w szpitalu na Pomorzanach.

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 2 w Szczecinie realizuje inwestycję związaną z rozbudową Ośrodka Dializ na szczecińskich Pomorzanach. Powstanie tam jeden z nowocześniejszych ośrodków tego typu w kraju z 24 stanowiskami do zabiegów.

Dyrekcja szpitala zwróciła się do Stowarzyszenia na rzecz Rozwoju Szczecina i Pomorza Zachodniego Business Club Szczecin z prośbą o wsparcie w pozyskaniu środków na zakup wysokospecjalistycznych i nowoczesnych aparatów do hemodializy (sztucznej nerki).

Stowarzyszenie postanowiło pomóc szpitalowi i w tym celu zorganizowało koncert charytatywny Michała Martyniuka. Wpływy z biletów (50 zł od osoby) zostaną przekazane na zakup urządzeń ratujących ludzkie życie – aparatów do hemodializy oraz specjalistycznych foteli do zabiegów.

Urodzony w Szczecinie Michał Martyniuk to artysta wszechstronny, który – nie rezygnując z doskonalenia jazzowego warsztatu – stał się jednym z najbardziej aktywnych twórców nowozelandzkiej sceny muzycznej. We współpracy z czołowymi wykonawcami z Auckland nagrał już autorski, jazzowo-klubowo-elektroniczny album „After Ours”, a teraz przyszła pora na spełnienie kolejnego marzenia: album w 100 procentach jazzowy. Artysta ma na swoim koncie wiele udanych występów na festiwalach. Jest m.in. laureatem drugiego miejsca w ramach Made In NY Jazz Competition 2018, wystąpił także podczas finałowego koncertu w Tribeca Performing Arts Center w Nowym Jorku, kiedy to zagrał na jednej scenie z Randym Breckerem, Johnem Patituccim oraz pozostałymi laureatami konkursu. Koncertował również na Java Jazz 2017 i 2019 oraz podczas festiwalu Jazz Bez 2017 na Ukrainie, na którym zagrał razem z Jakubem Skowrońskim.

(ek)

Fot. Grzegorz Siwa

Business Club Szczecin dla szpitala Business Club Szczecin dla szpitala Business Club Szczecin dla szpitala Business Club Szczecin dla szpitala Business Club Szczecin dla szpitala Business Club Szczecin dla szpitala Business Club Szczecin dla szpitala Business Club Szczecin dla szpitala Business Club Szczecin dla szpitala Business Club Szczecin dla szpitala

Komentarze

Trudno ale nie mam przekonania do takiich Clubów.
.
2019-08-30 11:18:45
Polandebiland
Złodzieje
2019-08-30 09:45:02
do :)
Tylko jedna pani ma dziwną minę, ale każdemu można zrobić takie zdjęcie w jakimś momencie.
2019-08-29 22:10:56
:)
Po minach widać, że towarzystwo wniebowzięte.
2019-08-29 22:03:25

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
5
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Z wielką flagą przez Szczecin

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy ścieżki wydeptane przez pieszych na trawnikach, poboczach i skwerach powinny być uwzględniane przez projektantów miejskich przestrzeni?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie