wtorek, 21 sierpnia 2018.
Strona główna > Wiadomości > Do Krzekowa z problemami po zderzeniu z tramwajem

Do Krzekowa z problemami po zderzeniu z tramwajem (akt. 1)

Do Krzekowa z problemami po zderzeniu z tramwajem
Data publikacji: 2018-05-17 10:31
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:39
Wywietleń: 2689 327859

Po wypadku na ul. Mickiewicza w Szczecinie został już przywrócony przejazd przez torowisko. Tramwaje linii 4, 5 i 7 wróciły na swoje normalne trasy, ale trzeba liczyć się z opóźnieniami w ich kursowaniu.

***

Wcześniejsza informacja

Nie kursują tramwaje do Krzekowa. Linie 4, 5 i 7 od ul. Wawrzyniaka kierowane są objazdami.

Wszystko przez zderzenie tramwaju z osobowym samochodem.

- Utrudnienia są poważnie, kobietę, która kierowała autem, strażacy musieli wycinać - mówi Hanna Pieczyńska, rzecznik miasta ds. dróg i transportu miejskiego.

Nie wiadomo jeszcze, jaki jest stan prowadzącej pojazd, ani jak długo potrwają utrudnienia. ©℗

ToT

Fot. Natalia MAŁECKA/Suszą! Szczecin

Komentarze

Motorniczy
Debil zawsze będzie debilem
2018-05-17 20:29:01
do wie ktoś
całe szczęście tramwaj ma lekkie uszkodzenia w postaci zadrapań , do wesela się zagoi ... Pozdrawiam "paniusię" która w dniu wczorajszym swoim fordzikiem fokusikiem koloru srebrnego o numerze ZPL , wyjechała wczoraj z parkingu przy cmentarzu na Goleniowskiej wprost pod maskę autobusu którym jechałem , następnym razem nie będę hamował tylko rozdziewiczę twój zad durna debilko !!!!!
2018-05-17 15:33:23
@...
I najlepiej dożywotnie więzienie lub kara śmierci za to że biedni pasażerowie będą jeździli starą tatrą bez klimy... Szkoda mi Ciebie pieniaczu.
2018-05-17 14:36:53
ciekaff
Sygnalizacja w tym miejscu ostatnio pozostawiała wiele do życzenia ( w innych miejscach Miasta zresztą też). Potrafiła nie sygnalizować najazdu tramwaju ;ciągle żółte lub świecić na czerwonym po jego przejeździe jeszcze z 2 minuty. Oczywiście żółte też obowiązuje ale skoro tak się wielokrotnie dzieje to być może gubi rutyna. A akurat to miejsce , pasy oraz "wjazd / wyjazd" na Rynek Pogodno do łatwych nie należy. Nie wspomnę o notorycznym wymuszaniu pierwszeństwa przez jadących "z Rynku" wobec zawracających na Mickiewicza w tym miejscu !!! Ale fakt - władować się pod jadący tramwaj to trzeba mieć talent albo nie mieć lewego lusterka !!
2018-05-17 14:12:08
E-lka
Zawsze w tym miejscu musi znaleźć się jakaś "sierota" która nie radzi sobie z manewrami i przepisami prawo o ruchu drogowym.Oby ją to czegoś nauczyło i było przestrogą dla kolejnych dyletantów za kółkiem.
2018-05-17 13:06:28
wie ktoś
W jakim stanie jest tramwaj?
2018-05-17 12:12:27
J
A czego się spodziewać po babie w jakimś toczydełku? Daj jej spokój, niech się cieszy, że żyje, ale jakby zapłaciła za całkowity remont tramwaju, to byłaby najlepsza kara i nauczka na przyszłość, że warto używać głowy nie tylko do noszenia kapelusza.
2018-05-17 12:02:23
Tragedia
Kobietę wycięli!!! Na pół?
2018-05-17 11:15:36
...
Oczywiscie wjazd na chama bez patrzenia w lewo przez pania kierownicznie, chyba tylko sebki z bmw i pseudomotocyklisci sa gorsi, swing pewnie teraz bedzie wylaczone na pare miesiecy a za niego jakas tatra bez klimy, pasazerowie bardzo dziekuja tej mistrzyni ,zabrac prawo jazdy dozywotnio !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2018-05-17 10:55:19