wtorek, 20 sierpnia 2019.
Strona główna > Wiadomości > Drogowcy wciąż w akcji

Drogowcy wciąż w akcji

Drogowcy wciąż w akcji
Data publikacji: 2018-06-04 10:49
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:12
Wywietleń: 1870 331283

Kończą się prace na ulicy Jana z Kolna, niebawem nie będzie także utrudnień na ulicy 26 Kwietnia. To nie oznacza jednak, że skończą się utrudnienia dla kierowców. Roboty rozpoczynają się w al. Powstańców Wielkopolskich.

5 i 6 czerwca w godzinach wieczornych i nocnych drogowców spotkamy w al. Powstańców Wielkopolskich. Nawierzchnia wymieniona będzie na odcinku od wiaduktu kolejowego do ronda Szyrockiego.

- W ramach prac wykonane zostanie frezowanie nawierzchni, regulacja infrastruktury podziemnej, ułożenie warstwy wiążącej, siatki szklano-węglowej, która pozwoli na dłuższe użytkowanie nawierzchni i zminimalizuje jej pęknięcia oraz warstwy ścieralnej - informuje Hanna Pieczyńska, rzecznik miasta ds. dróg i transportu miejskiego. - Ulica będzie przejezdna, jednak utrudnień można spodziewać się na przykład ze względu na odkryte urządzenia podziemne.

W najbliższym czasie drogowców spotkamy również m.in. na ul. Leszczynowej, w al. Bohaterów Warszawy, ul. Sikorskiego, Cyryla i Metodego, Gdańskiej, Rydla i Szosie Stargardzkiej. Prace prowadzone będą w taki sposób, aby utrudnienia dla kierowców były jak najmniejsze. Tam, gdzie będzie to możliwe, mają być prowadzone w nocy i po szczycie komunikacyjnym. ©℗

ToT

Fot. Mirosław Winconek

Komentarze

Marasxxl
Rzeczywiscie odcinek ktory wymieniaja na Powstancow Wlkp nie jest w najgorszym stanie nawet mozna smialo twierdzic ze jest w dobrym stanie ale za to odcinek od przystanek Starkiewicza do mostu jest w katasteofalnym stanie! Gdzie naprawde trzeva jezdzic slalomem.Gdzie tu logika niech ktos z zditm sie przejedzie bo absurd to malo powiedziane
2018-06-05 16:11:09
Radek
Dlaczego ten kawałek Powstańców Wlkp.Dalszy odcinek to masakra.Jaki debil decyduje o remontach?
2018-06-05 07:48:00
WIOSENNA???
Kiedy magistrackie pi.er.dzistołki przypomną sobie o niedokończonej ulicy i wespół z PKP zrobią przejazd i 50 mb ulicy???? Tymczasem ul. POMORSKA zakorkowana a przejazd i tuż za nim wyjazd autobusów z ul. STACYJNEJ to makabreska!!!
2018-06-04 19:55:24
Użytkownik
Dlaczego Powstanców Wlkp tylko od wiaduktu kolejowego i nie dalej od szpitala? Kto decyduje o tych naprawach??? Akurat kawałek w cześci do ronda jest w bardzo dobrym stanie i nie ma tam wcale nawet kilku dziur. Za to odcinek od przystanku tramwajowego do wiaduktu to "łata na łacie" i co rusz sie wykrusza kawałek, że trzeba jezdzic slalomem rano i w południe? Ciekawe, kto prominentny mieszka na osiedlu Polonia, że mu zrobią akurat dobry odcinek trasy od wyjazdu z osiedla do ronda Szyrockiego? Druga sprawa to przejazd przez torowisko - ono w pierwszej kolejności powinno być wyrównane w całości i oznakowane - przejazd grozi urwaniem zawieszenia!
2018-06-04 16:25:23
NIE
A kiedy Niebuszewo: Żupańskiego, Krasińskiego i inne brukowane uliczki?!?
2018-06-04 13:11:40
zbyszek
Sikorskiego to cała do wymiany od Ku Słońcu aż do pl. Kościuszki i znowu będą robić na nowo malowanie oznakowania. Ciekawe kiedy Chłopską w końcu zrobią, bo jak na razie robią kolejne rondo, a pomiędzy skrzyżowaniami nawierzchnia jest w fatalnym stanie.Europejska też się rozsypała w krótkim czasie od Krakowskiej do Zbójnickiej. Oby zrobili to porządnie a nie jak Derdowskiego czy Ku Słońcu przy cmentarzu, gdzie po kilku latach już łatają nawierzchnie!
2018-06-04 10:58:07

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zawieszanie i zdejmowanie baneru z siedziby PiS

Nekrologi

Sonda

Czy trasy alternatywne pozwalają szybciej dojechać nad morze?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie