poniedziałek, 11 listopada 2019.
Strona główna > Wiadomości > Druga edycja targów Pupilove za nami

Druga edycja targów Pupilove za nami [GALERIA]

Druga edycja targów Pupilove za nami
Data publikacji: 2019-10-20 18:41
Ostatnia aktualizacja: 2019-10-21 17:16
Wywietleń: 657 423551

W niedzielę (20 października) na Łasztowni w Starej Rzeźni odbyła się druga edycja targów akcesoriów dla zwierząt Pupilove. 

Oferta wystawców była skierowana przede wszystkim dla psów, choć karmy i zabawek nie brakowało również dla kotów. Uwagę przyciągały przede artykuły groomingowe, a wśród nich naturalne kosmetyki, w tym ręcznie robione mydła zapachowe. Smycze oraz szelki były - dosłownie - we wszystkich kolorach tęczy i rozmiarach. Podobnie jak bandamki. Jednak dla czworonogów najbardziej interesujące były stoiska z przysmakami, głównie podwędzanymi kośćmi i innymi jadalnymi gryzakami, a też wszelkiego rodzaju „Psiaciacha".

W trakcie targów funkcjonowała strefa specjalna - dla kotów. W niej m.in. stoisko Kociego Szczecina, czyli lokalnej grupy Fundacji Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva! Wszystko po to, aby zebrać środki na pomoc dla kotów ze Szczecina.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty poświęcone m.in. zachowaniu zwierząt.

Ł.T

Fot. Marta TESZNER

Druga edycja targów Pupilove za nami Druga edycja targów Pupilove za nami Druga edycja targów Pupilove za nami Druga edycja targów Pupilove za nami Druga edycja targów Pupilove za nami Druga edycja targów Pupilove za nami Druga edycja targów Pupilove za nami Druga edycja targów Pupilove za nami Druga edycja targów Pupilove za nami Druga edycja targów Pupilove za nami Druga edycja targów Pupilove za nami Druga edycja targów Pupilove za nami Druga edycja targów Pupilove za nami Druga edycja targów Pupilove za nami Druga edycja targów Pupilove za nami Druga edycja targów Pupilove za nami Druga edycja targów Pupilove za nami

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
3
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Z wielką flagą przez Szczecin

Nekrologi

kondolencje

Henryk Józwa

Sonda

Czy ścieżki wydeptane przez pieszych na trawnikach, poboczach i skwerach powinny być uwzględniane przez projektantów miejskich przestrzeni?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie