środa, 19 września 2018.
Strona główna > Wiadomości > Dymisja komendanta. Przeholował na imprezie?

Dymisja komendanta. Przeholował na imprezie?

Dymisja komendanta. Przeholował na imprezie?
Data publikacji: 2018-09-13 14:44
Ostatnia aktualizacja: 2018-09-15 17:33
Wywietleń: 1904 350959

Jak już "Kurier" informował kilka dni temu, do dymisji podał się komendant komisariatu Szczecin–Śródmieście, młodszy inspektor Daniel Szczęsny. Według policji - na własną prośbę z przyczyn osobistych. Teraz pojawiają się kolejne informacje dotyczące tej rezygnacji.

Okazuje się, że dymisja ma być efektem udziału komendanta na pewnej imprezie, do której doszło w piątek 7 września na terenie siedziby Dowództwa Wielonarodowego Korpusu Północno-Wschodniego (Eurokorpusu) przy ulicy Łukasińskiego. Według portalu Wirtualna Polska odbyła się ona po godzinach pracy i wzięli w niej udział nie tylko policjanci. Uczestnicy spotkania mieli spożywać alkohol. Świadkowie imprezy twierdzą, że komendant w jej trakcie używał niecenzuralnych słów, nadużywał swojej pozycji w stosunku do innych osób i niewłaściwie zachowywał się wobec jednej z podległej mu funkcjonariuszek. Sprawę już bada wydział kontroli i biuro spraw wewnętrznych Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie. Swoje postępowanie prowadzi także prokuratura.

Komendant rezygnację złożył w poniedziałek 11 września. Została przyjęta przez Komendanta Miejskiego Policji w Szczecinie. Eks komendant pozostaje w jego dyspozycji. Młodszy inspektor Daniel Szczęsny jest także radnym gminy Kobylanka pod Szczecinem. W jesiennych wyborach samorządowych miał zamiar ponownie ubiegać się o mandat radnego.

(dar)

Fot. Dariusz GORAJSKI

Komentarze

glina
Sama prokurator z Makuchem go złapali na gorącym uczynku w WC
2018-09-15 17:22:11
Polak
Czy Gmina Kobylanka alkoholem stoi ? Nie dawno pijany dowódca Straży Gminnej w Kobylance złapany po pijaku spowodował wypadek samochodowy, teraz Radny tej Gminy i bliski współpracownik Wójta Przysiwka Daniel Szczęsny po pijaku robi awanturę. Co za patologia ! O co tutaj chodzi ?
2018-09-14 11:05:52
karma
Lutek! Skąd ty masz go znać ? To jest wysokiej klasy specjalista, a nawet ekspert więc po ulicach nie chadzał jak zwykły krawężnik. Jako menadżer wydawał polecenia i rozliczał swoich zastępców i naczelników. Mogłeś jedynie dostrzec blask bijący z budynku gdy do niego wchodził Król Słońce albo ( dla młodszego pokolenia ) Król Julian... A teraz co? Płacz i lament na Jedynce...jak tu żyć bez takiej opoki? Jak dalej dążyć do doskonałości? Może mu zanucimy:...Ale jedno wiem po latach, Prawdę musisz znać i ty: Zawsze warto być człowiekiem, Choć tak łatwo zejść... Zejść na psy!
2018-09-14 10:43:12
Pablos
Lutek ul. Kaszubskiej nie kojarzy. Może on z jakiejś głębokiej prowincji jest, np. z Poznania?!?
2018-09-14 08:59:46
Kicius
Makuch też był na imprezie. Gdzie jego nadzór nad pupilem? Żenada i wstyd. Podwładnych gnoją i zmuszają do klamstw w statystykach, byle przetrwać na stolikach. Makuch miej trochę honoru i odejdź ze swoimi dwoma przydupasami.
2018-09-14 08:14:44
Krzychu
o ja pier.... no i co wielkiego? Nachlał się i zaczął szaleć, jakąś pannę chciał przelecieć, o co ta afera?
2018-09-13 21:07:58
paprykarz
@lutek, a kiedy poraz ostatni w Szczecinie byles. Na zdjeciu jest wylegarnia tego dziadostwa przy ul. Kaszubskiej.
2018-09-13 19:55:14
Drogi Lutku
To oczywiście ulica Kaszubska - na końcu widać ulice Stefana Czarnieckiego
2018-09-13 19:38:12
Lutek
Zamieszczone zdjęcie nie przypomina mi jakiegokolwiek obiektu ze Szczecina.
2018-09-13 19:02:56
Moja autorska ocena
W mojej ocenie predyspozycje psycho-fizyczne dyskwalifikują tego funkcjonariusza do tego by dalej pełnił służbę.Z informacji medialnych wynika wprost,że nie jest to pierwsze tak naganne zachowanie i przewinienie jakiego się dopuścił.Rzeczą niepojętną jest dla mnie to kto go tak z prominentnych osób lub ludzi związanych z MSWiA lobbuje i popiera.Nie wyobrażam sobie aby ktoś taki dalej pełnił służbę w Policji.
2018-09-13 16:25:59
---
Jak by to było pare lat temu to juz by ówczesna opozycja trabila o dymisji ministra albo i premiera ,tak jak po sprawie samobojstwa w wiezieniu ws. P. Olewnika podal sie do dymisji prof.Cwiakalski a potem P.Czuma no ale wtedy to była polska w ruinie ..
2018-09-13 15:53:16
mario
Ale trampek chyba nie ukradł nikomu?
2018-09-13 15:24:19
No i tak ma być zawsze.
.
2018-09-13 15:21:55