poniedziałek, 24 czerwca 2019.
Strona główna > Wiadomości > Fantazja, latarnia i bum

Fantazja, latarnia i bum

Fantazja, latarnia i bum
Data publikacji: 2019-05-25 19:04
Ostatnia aktualizacja: 2019-05-27 08:13
Wywietleń: 1429 392390

Auto piękne, ale… Czy to powód, żeby je eksponować aż tak: stawiając na środku chodnika? Swoją drogą, to jego właścicielowi trudno odmówić wyczucia szczecińskich realiów: żeby aż tak łamać przepisy o ruchu drogowym, parkując niespełna 30 metrów od siedziby Komendy Wojewódzkiej Policji i na skwerze im. Lecha Kaczyńskiego. Fantazja czy świadomość, że najciemniej pod latarnią?

(an)

Fot. Arleta NALEWAJKO

Fantazja, latarnia i bum Fantazja, latarnia i bum

Komentarze

Aaa
Dajcie spokój z problem się z okrężnicy. Ja się martwię swoim zdrowiem ,a wy jakieś zapadła fura.
2019-05-27 07:21:41
czerwony Szczecin
Wiadomo mercedes - nowobogacki
2019-05-26 16:41:02
Gibson
A może po prostu się zepsuł. A nie od razu z negatywnym podejściem do sytuacji.
2019-05-26 10:53:24
@Wojtek
Połączyć się z 986 to, jak wygrać w Lotto.
2019-05-26 10:20:45
kibic
Może nie tylko pojazd ale i kierowca ma żółte papiery
2019-05-26 08:52:10
Wojtek
Straż miejska a co to jest ostatnio dzwoniłem by podobną sytuację zgłosić po 10 minutach oczekiwania na zgłoszenie się operatora już nie chciało mi się dalej czekać
2019-05-26 08:10:18
Policjant
Może to policjant i się nie bał.
2019-05-26 06:29:15
Tom
Jest ponoc laweta w ZDTiM. Powinno nastapić zgloszenie i natychmiastowe zabranie auta.
2019-05-26 05:37:50
Trawy wszędzie dużo.
Tamtędy mało kto chodzi. Trawy wszędzie dużo, a nie ma gdzie parkować. Samochodów coraz więcej.
2019-05-26 05:28:00
-o-o-
bo to jest zabytek motoryzacji :D
2019-05-26 00:37:50
Poborca
Holowanko a nie blokada i transport auta do Płoni lub Stobna.Tylko tak można walczyć z januszami.
2019-05-25 22:25:12
xxx
Cały czas tam ktoś parkuje ale służby nie reagują. W miastach które Szczecin chce gonić w rozwoju szybko by się już zajęto tym autem. Podobna sytuacja jest na Małopolskiej/Mazowieckiego tuż przy Kwp.
2019-05-25 22:12:05
A kogo to..
Zajmijcie się prawdziwymi problemami tego miasta!!
2019-05-25 20:56:55
HogoFogo
Pani Redaktor jest takim samym obywatelem ja każdy inny. Widzi Pani takie zdarzenie, to proszę zgłosić na policję, straż miejską itd. Pani natomiast pisze artykuł, zamieszcza zdjęcia (rejestracja oczywiście nieczytelna) i wzbudza w nas czytelnikach słuszne oburzenie, ekscytację i wylew niezmiernie słusznych komentarzy. Po co? Bo płacą wierszówkę?
2019-05-25 19:57:30