wtorek, 12 listopada 2019.
Strona główna > Wiadomości > Finałowy „Bieg po cztery koła”

Finałowy „Bieg po cztery koła” [GALERIA]

Finałowy „Bieg po cztery koła”
Data publikacji: 2019-10-19 17:01
Ostatnia aktualizacja: 2019-10-19 17:02
Wywietleń: 643 423280

„Bieg po 4 koła" - pod tym hasłem TOZ organizuje cykl wydarzeń o charakterze charytatywnym. To nietypowa zbiórka funduszy na niezbędny środek transportu, który pozwoli dotrzeć do tysięcy zwierząt w potrzebie i je uratować. Finał odbył się w sobotę (19 października).

Zbiórka ruszyła w czerwcu 2019 r. wraz z pierwszym biegiem. Następne odbywały się co miesiąc. Finał odbył się w sobotę. Jednak na koncie charytatywnej zbiórki jest dopiero 48 tysięcy złotych z 80 tysięcy, które na ów szczytny cel są niezbędne. Tymczasem potrzeba posiadania TOZ-obusa jest jeszcze bardziej pilna. Dotychczasowe auto nie nawało się już do użytku i zostało sprzedane. Patrol interwencyjny TOZ w codziennych działaniach korzysta więc z doraźnie użyczonego samochodu prywatnego. Jest on niewielki, więc pozwala na przewiezienie tylko jednego psa lub ewentualnie transporterka z dachowcem. Nie ma mowy o pomocy w wyłapywaniu większej liczby kotów np. do sterylizacji, bowiem bagażnik auta nie pomieści nawet standardowej klatki.

 

„Bieg po 4 koła" - wspomagający zakup pojazdu - odbył się na dystansach 2 lub 5 km. Pokonać go można było w dowolnym stylu: nie tylko sprincie, ale też marszobiegu, z kijkami nordic walking, z dziećmi w wózku i bez, a także z psimi pupilami. Tych w sobotę nie zabrakło. Wpisowe z biegu zasili konto zbiórki nowego TOZ-obusa.

(an)

Fot. Marta Teszner

Finałowy „Bieg po cztery koła” Finałowy „Bieg po cztery koła” Finałowy „Bieg po cztery koła” Finałowy „Bieg po cztery koła” Finałowy „Bieg po cztery koła” Finałowy „Bieg po cztery koła” Finałowy „Bieg po cztery koła” Finałowy „Bieg po cztery koła” Finałowy „Bieg po cztery koła” Finałowy „Bieg po cztery koła” Finałowy „Bieg po cztery koła” Finałowy „Bieg po cztery koła” Finałowy „Bieg po cztery koła” Finałowy „Bieg po cztery koła” Finałowy „Bieg po cztery koła” Finałowy „Bieg po cztery koła” Finałowy „Bieg po cztery koła” Finałowy „Bieg po cztery koła” Finałowy „Bieg po cztery koła” Finałowy „Bieg po cztery koła” Finałowy „Bieg po cztery koła” Finałowy „Bieg po cztery koła” Finałowy „Bieg po cztery koła” Finałowy „Bieg po cztery koła”

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
5
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Z wielką flagą przez Szczecin

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy ścieżki wydeptane przez pieszych na trawnikach, poboczach i skwerach powinny być uwzględniane przez projektantów miejskich przestrzeni?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie