wtorek, 22 października 2019.
Strona główna > Wiadomości > Fotopułapki przy kubłach [SONDA]

Fotopułapki przy kubłach [SONDA]

Fotopułapki przy kubłach [SONDA]
Data publikacji: 2019-10-10 11:08
Ostatnia aktualizacja: 2019-10-12 10:05
Wywietleń: 1114 420311

Kołobrzescy urzędnicy chcą przy miejskich półpodziemnych pojemnikach na segregowane odpady zamontować fotopułapki. Mowa o kamerach monitoringu, które stać będą na straży obowiązujących w mieście zasad. Mieszkańcy niektórych dzielnic skarżą się, że przy kubłach znajdują niesegregowane śmieci, które ktoś tam zostawia. Są wśród nich fragmenty mebli, odpady budowlane, stare dywany – czyli to, na co miejsca w pojemnikach nie ma. Wkrótce straż miejska będzie dysponowała narzędziami ułatwiającymi identyfikację nieodpowiedzialnych „śmiecicieli”. Nagrania z fotopułapek trafiać będą bowiem do tych formacji. Każdy, kto dopuszcza się łamania obowiązujących w mieście zasad, musi się liczyć z karą w wysokości 500 zł. ©℗

(pw)

Fot. Artur Bakaj

Czy fotopułapki przy pojemnikach na śmieci to dobry sposób na wyegzekwowanie segregowania odpadów?

Komentarze

kłamstwo
To nie są fotopułapki tylko zwykły monitoring. Przeczytajcie sobie jak działaj,a fotopułapki i nie piszcie głupot.
2019-10-12 10:04:07
oto foto
kurde tacy bogaci, a wrzucić na olx stary dywan czy pół łózka i zaraz ktoś kupi :) po 500plus w głowach się poprzewracało!
2019-10-11 00:13:36
@birbant
TAK , prosto w OKO !Syfiarze zdechniecie we własnym syfie !
2019-10-10 17:37:16
birbant
Strzelać do GNOJÓW PARSZYWYCH bez ostrzeżenia - oczywiście korkami od szampana.
2019-10-10 14:21:37
Pytanie... do Huntera
Z kiblami wlacznie ???
2019-10-10 13:40:37
Hunter
Jeszcze w Sejmie i w urzędach miasta w powiatach nam Powinni go zamontować
2019-10-10 12:32:19
czytam
Gdyby tak jeszcze fotopułapki przy drogach za miastem , przy zjazdach do lasu ! Tam k...y wyrzucają wszystko ! Taki cham wyrzuca z auta nawet pustą reklamówkę , pudełko po papierosach . Wyrzucają obuwie i odzież , która można wrzucić do pojemników do zbiórki , bo są jeszcze do użytku . CI KRETYNI srają na matkę - ziemię , na ojczyznę i wszystkich ludzi . GNOJE PARSZYWE !
2019-10-10 11:26:54