czwartek, 18 lipca 2019.
Strona główna > Wiadomości > Gala pięknych dziewczyn

Gala pięknych dziewczyn

Gala pięknych dziewczyn
Data publikacji: 2017-09-08 21:35
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:49
Wywietleń: 2234 291373

Już w sobotę 9 września w Operze na Zamku odbędzie się finał pierwszej edycji wyborów Miss Nature Intercontinental. Pomysł, który narodził się w Szczecinie, łączy konkurs piękności z propagowaniem ekologii, ochrony przyrody oraz samego miasta i regionu.

Miss Nature Intercontinental to pomysł trzech szczecinianek – Małgorzaty Rożnieckiej-Ofman – byłej miss Model of the World 2000, a zarazem I Wicemiss Polonia 2000 i Miss International 200, Anny Siergiej, przedsiębiorcy z branży mody, oraz Ewy Milczarek – prawniczki pracującej naukowo na Uniwersytecie Szczecińskim.

– Chcemy połączyć piękne z pożytecznym. Miss Nature Intercontinental ma zwrócić uwagę na problemy ochrony środowiska, czystości wody i powietrza, emisji gazów, zanieczyszczenia podłoża, agresywnego i często bezmyślnego wydobycia i wykorzystania surowców naturalnych, zdrowego trybu życia, wpływu rozwoju przemysłu na człowieka. Konkurs piękności plus szeroka edukacja ekologiczna – wyjaśniała Ewa Milczarek.

Kilkanaście kandydatek do tytułu jest już od kilku dni w Szczecinie i aktywnie trenuje przed finałem. Ambasadorem Polski jest szczecinianka Anna Tarnowska – I Wicemiss Polonia 2007. Finał odbędzie się w sobotę 9 września w Operze na Zamku o godzinie 19. Galę poprowadzą Bartosz Jędrzejak, prezenter pogody z Dzień Dobry TVN, oraz Selena Du – chińska prezenterka telewizyjna i Miss International USA. Wstęp na finał – tylko na zaproszenia. Transmisja gali tylko w internecie – bo według organizatorów media społecznościowe to w tej chwili najpowszechniejsze kanały przekazu wśród młodych ludzi, do których konkurs ma dotrzeć.

Główną nagrodą w konkursie jest tytuł Miss Nature Intercontinental i 5 tys. dolarów. Przyznane też będą tytuły Miss Passion, Miss Floating Garden, Miss Perfect Smile. Nagrody dodatkowe dla uczestniczek to m.in. występ w międzynarodowej produkcji filmowej, biżuteria, tydzień nauki kite- i windsurfingu w Egipcie, kosmetyki. Jeden z gości gali w drodze losowania otrzyma sztabkę złota.

Ale wcześniej kandydatki do tytułu będzie można spotkać w kilku miejscach Szczecina.  W sobotę 9 września ok. godz. 13 pojawią się np. na zlocie szybkich łodzi motorowych w marinie na Wyspie Grodzkiej.

(dar)

Fot. Ryszard PAKIESER

Gala pięknych dziewczyn

Komentarze

Marian
Ladne te nasze Szczecinianki i dziewczyny z naszego wojewodztwa :) Poznaniak chyba zazdrosy :P
2017-09-09 20:29:58
Tak tylko pytam Poznaniaka cwaniaka
poznaniak a juz odnalezli info skad Kulczyk mial kase w 89r?? Czy wyjasniono czemu browar zostal sprzedany za zanizona kase?? Czy wyjasniono afere z autostrada i oddaniem pieniedzy przez koncern Kulczyka?? Czy wyjasniono powiazania bylego prezydenta RP z ramienia SLD i jego obecnego zatrudnienia w spolce Kulczuka zarejestrowanej na Cyprze i wynagrodzeniu 50tys zl/mies i nieodprowadzaniu podatkow do kraju?? Zajmij sie sciganiem afer w Poznaniu no chyba ze tylko tak piszesz z zazdrosci do pieknego Szczecina. :)
2017-09-09 20:21:04
Jas
Do:Poznaniak: rubryka płatnych ogłoszeń jest w innym miejscu ,przestań siać ferment.
2017-09-09 16:28:55
poznaniak
Znowu targowisko próżności i pustoty po szczecińsku.Na nic więcej Was nie stać. A pod waszym bokiem na Waszych oczach zniszczyliście i doprowadziliście na skraj upadku fabrykę wież wiatrowych ST3. W Poznaniu do niemożliwe. Takie imprezy jak Regaty czy pokazy piękności to ściema aby odwrócić uwagę mieszkańców Szczecina od bieżących problemów. Musicie się uczyć od nas gospodarności i dobrego zarządzania.No ale jeśli Wasze uczelnie ostatnie w polskich rankingach to nie dziwota.Taką macie elitę menadżerską.
2017-09-09 09:19:41
;)
Nie martw się, z pewnością doskonale znają tę destynację ;)
2017-09-09 08:36:53
Kite & windsurfing
A Ta czy Ci... ktorzy pojada na ten tygodniowy windsurfing do Egiptu, niech tylko Bardzo Uwazaja na Siebie i "drinki oraz posilki" ktore beda Im tam Serwowac...! By pozniej nie musieli "wyskakiwac przez okno"... jak ta mloda Polka - kilka tygodni temu... !!
2017-09-08 22:46:03

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
23
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Masowe bieganie nad morzem

Nekrologi

Sonda

Czy uważasz, że w ostatnich latach Szczecin utracił swój akademicki charakter?

 

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie