piątek, 24 maja 2019.
Strona główna > Wiadomości > Gawłowski idzie do Prokuratury Krajowej w Szczecinie

Gawłowski idzie do Prokuratury Krajowej w Szczecinie

Gawłowski idzie do Prokuratury Krajowej w Szczecinie
Data publikacji: 2018-04-13 07:54
Ostatnia aktualizacja: 2019-04-13 00:41
Wywietleń: 1307 322606

“Będziemy w Prokuraturze Krajowej w Szczecinie przy ul. Mickiewicza 153 ok. godziny 11. Mamy nadzieje, że prokuratorzy będą gotowi na przesłuchanie” - zapowiedział w piątek rano Roman Giertych, adwokat posła Stanisława Gawłowskiego, szefa zachodniopomorsich struktur Platformy Obywatelskiej oraz sekretarza generalnego tej partii.

Prokurator może aresztować polityka, gdyż taką możliwość dała mu decyzja Sejmu. Jego adwokat stara się więc zrobić ruch wyprzedzający. Odkąd Sejm podjął swoją decyzję, Giertych w mediach społecznościowych na bieżąco relacjonuje, jaka jest sytuacja jego klienta.

Zachodniopomorski Wydział Zamiejscowy Departamentu ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Szczecinie, zamierza przedstawić Gawłowskiemu pięć zarzutów, w tym trzy o charakterze korupcyjnym. Chodzi o okres, gdy Gawłowski pełnił funkcję wiceministra ochrony środowiska w rządzie PO-PSL. Wówczas miał przyjąć, jako łapówkę co najmniej 175 tysięcy złotych w gotówce, a także dwa zegarki o wartości prawie 25 tysięcy złotych.

(as)

Fot. arch.

 

Komentarze

szopka polityczna
Każdy gra tu swój spektakl i chce politycznie go akcentować.Jakkolwiek rozumiem grę Gawłowskiego bo to polityk-tak nie rozumiem postawy Prokuratury która w obiegowej opinii jest polityczna i zachowaniem swym niejednokrotnie to udowadnia.Koniecznie mają być flesze,relacja online z zatrzymania,a najlepiej z udziałem policji AT.Jaki jest odbiór społeczny i ocena całej tej szopki nie trudno chyba odgadnąć.
2018-04-13 10:36:58
BUAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA :FD:DLDLD WTF :D:D:D dobre !
"Gawłowski idzie do Prokuratury Krajowej w Szczecinie"!!!!!Idzie czy wiezie go "koń"? Grają trąby i werble warczą, Idzie Dreptak do prokuratury, Idzie Dreptak z bladym obliczem, Tylko oczy mu płoną jak znicze.
2018-04-13 09:34:55
Olek
Wczoraj podał dla Policji, że będzie czekał u Giertycha w Warszawie ul. Nowy Świat 35/4 a w rzeczywistości uciekł do Szczecina. Ale tego oszusta i złodzieja wkrótce i tak złapią. Zakład?
2018-04-13 09:24:13
Przyjdzie
A może przyjedzie konno :P
2018-04-13 09:18:20
zig zag
Żałosny spektakl, ale od ludzi z Koszalina słyszało się w 2014 r. że takich czystych rączek to tamtejsi peowcy nie mieli...Może i warto byłoby to przemilczeć dla jedności hmm...ludzi nie pałających miłością do PiS z wzajemnością, ale w sumie prawda nas podobno wyzwoli.
2018-04-13 09:17:32
Idzie?
To nie przyjechał na koniu?
2018-04-13 09:15:20
Meliorant
Jak to mówią melioranci spuszczą wodę. Tu nie chodzi tylko o jedną osobę.
2018-04-13 09:00:54
Bezpieczna kasa.
Gawłowski w więziennym pasiaku będzie wyglądał jak piłkarz Cracovii. Cracovia to wróg Pogoni po zamordowaniu, kilka lat temu , kibica Pogoni. Najważniejsze dla Gawłowsiego jest to , że zdążył ukryć kasę. Za dwa lata , po wyborach , znowu będzie można kraść.
2018-04-13 08:52:14
Kto prawdziwym wrogiem ?
Staszek Gawłowski stracił kontrolę rzeczywistości. Giertych tak go oskubie z milionów złotych , że zostanie tylko w skarpetkach , bez kasy i domów.
2018-04-13 08:42:46