piątek, 23 sierpnia 2019.
Strona główna > Wiadomości > Gigantyczny pożar w Szczecinku

Gigantyczny pożar w Szczecinku [GALERIA]

Gigantyczny pożar w Szczecinku
Data publikacji: 2019-08-12 11:26
Ostatnia aktualizacja: 2019-08-13 23:34
Wywietleń: 2351 407968

Tuż po godz 4 w poniedziałek strażacy otrzymali informacje o pożarze w Zakładzie OPAK w Szczecinku.  W ciągu kilku minut dotarli na miejsce, ale pożar już ogarnął prawie cały zakład. W kulminacyjnym momencie z ogniem walczyły 22 zastępy straży pożarnej. Mimo tak licznych sił i środków, zakład spłonął doszczętnie.

- Nie wiemy co było przyczyną pożaru i dlaczego ogień tak szybko się rozprzestrzeniał – mówi mł. Asp. Łukasz Staciwa ze szczecineckiej PSP. - W tym zakładzie produkowano opakowania z tektury i papieru, a więc to materiały łatwopalne.

Dogaszanie pożaru potrwa do późnych godzin popołudniowych. Pracę straciło około 250 osób, w tym wielu niepełnosprawnych, bo był to zakład pracy chronionej. Straty idą w dziesiątki milionów złotych.

Tekst i fot.: (bar)

Gigantyczny pożar w Szczecinku Gigantyczny pożar w Szczecinku Gigantyczny pożar w Szczecinku Gigantyczny pożar w Szczecinku Gigantyczny pożar w Szczecinku Gigantyczny pożar w Szczecinku Gigantyczny pożar w Szczecinku

Komentarze

jaka przyczyna
może ktoś urządził sobie prywatny pyromagic?
2019-08-13 23:11:27
@HUBI
To szczecineccy działacze PO połączyły "swoje straty" z wizytą polskiego Prezydenta. Nie udawaj, że nie wiesz o co chodzi. To oni powinni się wstydzić.
2019-08-13 09:01:33
HUBI
Państwo komentatorzy: wstyd!!!!. Macie mózgi wyprane przez politykę. Jak można nieszczęście , nawet w żartach łączyć z wizytą Prezydenta!
2019-08-12 22:47:19
Czyli co ?
Te miejscowosci ktore jeszcze odwiedzi Prezydent... to mozemy s-po-dziewac sie "Nowoczesnie za-KOD-owanych Pozarow" ??
2019-08-12 19:40:07
aj waj
Pewnie teraz samorządowe oszołomstwo ze Szczecinka obwini prezydenta Dudę za ten pożar i zażądają pokrycia strat przez prezydenta!?
2019-08-12 16:04:44
Olek
Dla Szczecinka 900 złotych wystarczy, żeby pokryć straty.
2019-08-12 13:24:53
I co, Prezydent Duda będzie musiał zwracać pieniądze ?
.
2019-08-12 12:46:44
Cos... "nie tak" ?
A pracowano tam w Sobote i Niedziele ?? A moze: Ktos lub cos... "pomoglo sie zapalic" dopiero po godz. 4 rano w Poniedzialek !
2019-08-12 11:55:27